Golf mk3 VR6 by Jusin

Golf mk3 VR6 by Jusin

Član
takac je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
takac je napisao(la):
Sta reci dobar zaista, jel ovo ima day light u farovima ??
Steta sto je felge u crno =(

I ja nesto kontam ja mislim da bi bolje stajale da su bijele :D

na ovu boju najhebenije bi bile neke u krom varijanti, ali moze i polirana siva :D

Potpis, ovaj boja ne trpi tamne felge =)
Upravu si samo da "sljasti" to bi leglo samo tako...al mislim da je nakon svega uradjenog to najlakse i da se moze uraditi u svako doba...odradjeno je ono najvaznije i fakat bez ijedne zamjerke..sve na svom mjestu...
Boja je prejebena. Samo nekontam ove ljude sto traze zamjerke, kao npr za ove rucice...
 
Član
[/quote]
. Samo nekontam ove ljude sto traze zamjerke, kao npr za ove rucice...

[/quote]

Ne kontam ja vas, kako ne skontate da to nije nikakva zamjerka, ,samo zeza, auto je preejebeno, i to sam gore više puta naveo
 
Član

Potpis, ovaj boja ne trpi tamne felge =)
[/quote]
. Samo nekontam ove ljude sto traze zamjerke, kao npr za ove rucice...

[/quote]

Ne kontam ja vas, kako ne skontate da to nije nikakva zamjerka, ,samo zeza, auto je preejebeno, i to sam gore više puta naveo
[/quote]
Ma jeste mozda i meni malo cudno al ipak mi je to sto je dobro vise upalo u oci neg te rucice :D
 
Član
Ovo je savrseno, kad bi i svabe vidjele slike imali bi domacu zadacu :D da naprave ovako sta ;)

A svaka cast i ovom liku sto radi bas je sve profesionalno odradjeno ;)
 
Član
svi se prave pametni oko ruckica za podizanje siceva a nitko nema pojma da dolaze na svim recaro sicevima u trojki i to sa ljeve i desne strane sica.
inace svaka cast za auto odlicno izgleda
 
Član
ja tek sad vidio golfa u projektima, ovaj golf je od mog rodjaka i kod mene je u garazi... auto je zmaj, uzivo izgleda jos bolje... bas smo ga juce vozali
 
Administrator
almir_20 je napisao(la):
ja tek sad vidio golfa u projektima, ovaj golf je od mog rodjaka i kod mene je u garazi... auto je zmaj, uzivo izgleda jos bolje... bas smo ga juce vozali

pa brate sto si sutio do sada... hajd daj nam jos koju sliku vozilice i dovedi tog rodjaka na forum :)
 
Super Moderator
joooj koji je ovo sex on the wheels.... svaka cast predobar golf ;)

ne znam sta vise da kazem ;)
 
Član
golf g60 je napisao(la):
svi se prave pametni oko ruckica za podizanje siceva a nitko nema pojma da dolaze na svim recaro sicevima u trojki i to sa ljeve i desne strane sica.
inace svaka cast za auto odlicno izgleda

Procitaj malo detaljnije postove, napisao sam da me bune, a pod tim sam mislio i to dali dolaze u svim recaro sjedistima za trojke, nisam dovoljno upućen u ovo, tj tek polazem i auta me bas nisu intereseirala do prije pol godine, a drug hvala ti na ovoj informaciji
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
almir_20 je napisao(la):
ja tek sad vidio golfa u projektima, ovaj golf je od mog rodjaka i kod mene je u garazi... auto je zmaj, uzivo izgleda jos bolje... bas smo ga juce vozali

pa brate sto si sutio do sada... hajd daj nam jos koju sliku vozilice i dovedi tog rodjaka na forum :)

a nisam bas bio aktivan, evo potrazit cu slika pa cu staviti...
 
Član
golf g60 je napisao(la):
svi se prave pametni oko ruckica za podizanje siceva a nitko nema pojma da dolaze na svim recaro sicevima u trojki i to sa ljeve i desne strane sica.
inace svaka cast za auto odlicno izgleda
;););););););)
 
Član
auto je do jaja bas onako kako trica treba da izgleda
samo reci mi jesi presvlacio instrument tablu ili je samo farbana ? ako jesi tko ti je radio to?
 
Top