Golf mk3 VR6 by Jusin

Golf mk3 VR6 by Jusin

Član
Auto je pripremao Nihad Seferagic - Jusin AMK "Auto-sport" Cazin projekat od pocetka do kraja

evo slika

DSCN0915Medium.jpg


DSCN0922Medium.jpg


ovdje dolazi novi poklopac
DSCN0924Medium.jpg


brava, znak, brisac van
DSCN0925Medium.jpg


ukida se i antena
DSCN0927Medium.jpg


zmigavac takodje
DSCN0928Medium.jpg


DSCN0929Medium.jpg


DSCN0937Medium.jpg


DSCN0942Medium.jpg


DSCN0945Medium.jpg


DSCN0949Medium.jpg


DSCN0950Medium.jpg


DSCN0951Medium.jpg


DSCN0953Medium.jpg


DSCN0958Medium.jpg


DSCN0961Medium.jpg


DSCN0962Medium.jpg


DSCN0965Medium.jpg


DSCN0976Medium.jpg


DSCN0977Medium.jpg


DSCN0978Medium.jpg


DSCN0979Medium.jpg


DSCN0984Medium.jpg


jos slika cim uhvatim vremena :lol:
 
Član
elvis_h je napisao(la):
nekontam u naslovu stoji VR6 a na autu pozadi pise TDI :icon_question::icon_question:

pa vidis motor......
a dobro mu cuce ove powertechice, dva seta sam imao a bice izgleda i treci samo 16-ke :D:D
stavljaj jos slika, kako teku daljni radovi.. ovo ce bit zanimljivo nesto..
 
Član
Sve superr, samo Ja ne bih zatvaro antenu na krovu ,GTI serija i jeste karakteristicna po toj anteni na zadnjem dijelu krova.
 
Početnik
aaa de otvori bgt novu temu za komentare, nece ti licit tema ni na sta, imat ces bezze 3 stranice komentara tipa "svaka cast, samo naprijed", valja svakakvih gluposti procitat dok dodjes do par slika i opet isto.....projekat je odlican, potrudi se da i prezentacija bude takva..
 
Član
elmir je napisao(la):
elvis_h je napisao(la):
nekontam u naslovu stoji VR6 a na autu pozadi pise TDI :icon_question::icon_question:

pa vidis motor......
a dobro mu cuce ove powertechice, dva seta sam imao a bice izgleda i treci samo 16-ke :D:D
stavljaj jos slika, kako teku daljni radovi.. ovo ce bit zanimljivo nesto..



elvis_h je napisao(la):
elmir je napisao(la):
elvis_h je napisao(la):
nekontam u naslovu stoji VR6 a na autu pozadi pise TDI :icon_question::icon_question:

pa vidis motor......
a dobro mu cuce ove powertechice, dva seta sam imao a bice izgleda i treci samo 16-ke :D:D
stavljaj jos slika, kako teku daljni radovi.. ovo ce bit zanimljivo nesto..
uvecini slucajeva ne otvori mi sve slike a do cega je da ga hebes neznam,tako da motor i nisam vidio
 
Član
fin golf,ima i dobru opremu koliko vidim, boja mi se svidja,da se sredit extra, samo naprijed,i ubacuj nam slike, klipove,ma sve sto imas;)
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
Dottore je napisao(la):
sa obzirom da je auto iz Cazina, odmah unaprijed znam da ce biti savrsen ;)

Potpis ;)

Dobar golf ;) Dit ce to odlican projekt, redovno obavjestavaj i stavljaj slike :cool:

ja sam davno rekao da nema boljih auta nego u Cazinu i Bihacu;););)
vidi keca na terasi:icon_eek::icon_eek:
 
Legend
auto je zavrseno,i ispao je vise nego dobar .... postavice neir slike,a mislim da imam i ja nekoliko vidjecu
 
Top