Golf mk3 VR6 by Jusin

Golf mk3 VR6 by Jusin

44476_1377428360839_1385770922_30894801_1111773_n.jpg

45909_1377427280812_1385770922_30894790_3618469_n.jpg

40286_1377426560794_1385770922_30894788_269108_n.jpg
 
Član
golf je stvarno vrhhhhh...jedino sto si trebao fele u mat crnu ;) opet o ukusima se ne raspravlja...svaka cast jos jednom;)
 
Član
renault_fan je napisao(la):
Auto je od momka iz Bihaca inace mog prijatelja koji zivi i radi u Austriji,tako da nije iz Cazina :) nit cazinskog vlasnika...tamo je samo radjeno po zelji momka koji ga vozi ;) Auto je na cesti vec vise od pola godine....naravno snijega nije vidio (cuva ga garaza)... toliko od mene pozZ

P.S na autu je drukciji auspuh sada...... :icon_smile:

dosta je ironije ovdje, a procitaj prvu recenicu pa ces vidjeti da pise da je auto pripremao Nihad s. itd... a postavicu jos mocnih projekata koje je on radio ima ih dosta, pa mislim da treba bolje citati prije nego se sta napise
 
Član
LM_Hit je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
Auto je od momka iz Bihaca inace mog prijatelja koji zivi i radi u Austriji,tako da nije iz Cazina :) nit cazinskog vlasnika...tamo je samo radjeno po zelji momka koji ga vozi ;) Auto je na cesti vec vise od pola godine....naravno snijega nije vidio (cuva ga garaza)... toliko od mene pozZ

P.S na autu je drukciji auspuh sada...... :icon_smile:

dosta je ironije ovdje, a procitaj prvu recenicu pa ces vidjeti da pise da je auto pripremao Nihad s. itd... a postavicu jos mocnih projekata koje je on radio ima ih dosta, pa mislim da treba bolje citati prije nego se sta napise

druze ti nama samo rokaj projekte slicne ovome,ima se sta vidjet,svaka cast
 
Svaka cast:cool:, zbog ovakvih auta i projekata sam ponosan sto sam iz Cazinske Krajine, nije od Cazinjanina auto, ali s ga Cazinjani radili koliko vidim:icon_biggrin:

PS Imali vlasnik teme ista protiv da stavim projekat na jedan britanski forum, da arogantni englezi vide da i mi u Bosni itekako znamo slagati auta?
 
Član
najbolja trica na forumu, ako se uzme u obzir i style, motor i ostalo..ovo je bas vrhunski, svaka cast
 
Član
Jusin da si majstor hmm, nisi brate, ti si FENOMEN !!!!
Svaka ti čast TRICA je Jbenica totalno
 
Top