golf mk2 prodat

golf mk2 prodat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: golf mk2- postavljene felge (slike)

danas ofarbana i maska bez znaka i postavljena na auto, 2 brzinske sam uspio uslikati posto sam kasnio na posao:icon_smile:
definitivno sad slijedi sredjivanje veznog lima sva limarija je tip top samo on bode oci:icon_mad:
mislio sam danas i lajsnu ispod maske u bijelo ofarbati ali cu to kad zavrsim vezni lim da mi slucajno nezafali boje :icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
RE: golf mk2- postavljene felge (slike)

maska je odlicna ;) drago mi je da si stigao obavit farbanje danas

samo jos vezni lim rijesi :cool: i lutka golf

i da nabavis felge :icon_biggrin: znas koje ;)
 
Legend
RE: golf mk2- maska bez znaka

hvala ;)

bojane ti se spremi za spustanje sledece sedmice :icon_smile:
 
Član
RE: golf mk2- maska bez znaka

dobro si je odradio samo vezni lim u bijelo puhni i ovu lajsnicu ispod maske ljepše je tako...pozzzz:cool:
 
Legend
RE: golf mk2- maska bez znaka

danas sam sredio vezni lim, prvo obrusio sve pa presao body zastitom onda ofarbao, kasno sam sve namontirao nisam ni ja uspio vidjeti kako je ispalo:icon_smile: malo sam na jednom mjestu zabrljao, posto sam zurio da sve namontiram jer sutra rano idem na posao nisam bas dugo cekao da se farba osusi i kada sam stavljao vezni lim malo se farba ostetila na jednom kraju, ali to cu sutra sanirati nije strasno;) sutra bolje slike da se vidi kako to sad izgleda na autu, pred zimu ce ici novi vezni lim posto je ovaj los i malo kriv, ali sad za sad je dobar


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Legend
RE: golf mk2- sredjen vezni lim

evo kako to izgleda na autu ja sam zadovoljan, korozija je skroz obrusena pa onda nanijeta body zastita i ofarbano, moram nabaviti novu plastikicu sto dodje na lim moja je napukla na jednom kraju ali to je neprimjetno ali hocu da je sve kako treba;)
prije


Uploaded with ImageShack.us
sada


Uploaded with ImageShack.us
i kad legne nova plastikica na veznom limu bice sve ko picino oko :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top