golf mk2 prodat

golf mk2 prodat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: golf mk2- malo se radilo str.9

hvala, ove felge ce biti na autu jedan period;) tokom zime sam dosta sitnica skupljao sad samo lagano postavljanje ;) folije su mi tezi problem jer mi treba suncan i slobodan dan a to dvoje nemogu da spojim nikako ili sam zauzet ili je lose vrijeme, ali polako i to cu rijesiti uskoro
 
Legend
RE: golf mk2- malo se radilo str.8-9

hvala, sledece sedmice sam prva smjena pa cu imati vise vremena tako da se nadam da cu zavrsiti ovo sto sam naveo ;)
 
RE: golf mk2- postavljena sjedsita

ko bi rekao da su to sjedista sa predhodnik slika, predobro si ih restaurirao ;) super pristaju u golfu, jos bokovi i pozadina sjedista crna poklapa se za vrhovima tapacirunga:icon_biggrin:
 
Legend
RE: golf mk2- postavljena sjedsita

fino su legla sjedista ja sam zadovoljan, samo vozacevo trenutno nemogu pomjerati nazad i naprijed sad sam namjestio kako meni odgovara, ali i to cu rijesiti ovih danam sutra aBd kad dodjem sa posla idem namontirati gume na felge i postaviti ih na auto;)
 
Legend
RE: golf mk2- postavljena sjedsita

felge ofarbane, ali mi se nesvidja kako je boja ispale previse svijetle mozda bi na tamnije auto fino stajale ali na bijelom ne, tako da cu ih najvjerovatnije ponovo farbati. neznam sta da radim:icon_mad:

uzivo su jos svijetlije


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
RE: golf mk2- ofarbane felge

jako dobro ofarbane ;) nijansa boje je takodje lijepa a eto kad vec kazes da su jos svijetlije i da ti ne dopada radi bolje ;)

ma da bih ja ostavio ovako :icon_biggrin:
 
Član
RE: golf mk2- ofarbane felge

stvar ukusa ;)
ovako izgledaju :cool: mozda bih promjenio misljenje da ih vidim na autu ;)
 
Legend
RE: golf mk2- ofarbane felge

maloprije ponovo pripremljene za farbanje, pa cemo vidjeti kako ce sad ispast, kako god da ispadnu tako ce i da ostanu :icon_smile:
 
Legend
RE: golf mk2- ofarbane felge

danas felge ofarbane ponovo, sutra bi trebao da ih postavim, boja izgleda nije lose ispala posto se nijansa nevidi dobro pod svjetlom u garazi, evo par slika ali lose su blic zeza pa se dobije drugi efekat boje :icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: golf mk2- ponovo ofarbane felge

kad vidim kako se sijaju dodje mi da one svoje odmah sad odem pripremat za farbanja, svaka cast, bas se usijale;)
 
Legend
RE: golf mk2- ponovo ofarbane felge

heheh, da ste samo vidjeli uzivo kako je prvi put boja ispala, isto kao da su niklovane, sad je dosta normalnija boja vidjecemo sutra jos pod dnevnim svjetlom ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top