golf mk2 prodat

golf mk2 prodat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: golf mk2- malo cuniranja :)

dacek je napisao(la):
Dobro izgleda, ali ipak se poigraj sa fontom, nije na odmet!;)

ma znam da nije bas kako treba, sigurno cu raditi ponovo ovih dana pa valjda potrefim da bude kako treba :icon_smile:
 
RE: golf mk2- alu 15-ke

:cool: ti nikad ne mirujes po pitanju felgi :icon_biggrin:

prelijepe i dobre i na probno se vidi da ce mu lijepo stajati ;) jos kad ih sredis ko 14ske bit ce odlicne :icon_smile:
 
Član
RE: golf mk2- alu 15-ke

fin golf ;)
14 felge mu leze bas fino ove 15 ce biti drama ;).
Planovi za ubuduce su dobri samo polako ;).pozz
 
Legend
RE: golf mk2- alu 15-ke

danas uzeo i gume, sad na posao sa biciklom do 10. :lol::lol: pa cu vidjeti hocu li ih stavljati posto imam musteriju za felge sa ovim gumama sto su na njima


Uploaded with ImageShack.us
 
Legend
RE: golf mk2- gume

maloprije bio kod bojana i bezveze uslikao jednu slibu, ali lose ispale slike, ove sedmice bi trebao zavrsiti 15-ke i namontirati gume;)


Uploaded with ImageShack.us
i malo se igrao u PS-u:icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us
 
Legend
RE: golf mk2- slike

danas posudio od bojana zastitu za haubu da vidim kako izgleda i odlucio sam i ja sebi da nabavim ali tek posle spustanja i montiranja 15-ki, promijenio sam i osvjetljenje na tabli ali lose slike pa nisam ni postavio


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
RE: golf mk2- zastita za haubu "probno" ;)

da je zabijen u pod i razvucen na nekim felgama,nekako bi i stajalo ali ovako neee :)
 
Član
RE: golf mk2- zastita za haubu "probno" ;)

bitno je da se radi nesto, i spustanje ce doci na red siguran sam, ovaj golf iz dana u dan je sve ljepsi i ljepsi, meni se licno najvise svidja sto nema duboku karambolku, iako ce mnogi reci da bi tako bio ljepsi, ali meni je ovako bas extra, fino ti to sredjujes
 
RE: golf mk2- zastita za haubu "probno" ;)

ma ok sve,al ako se vec radi nek se ide redoslijedom nekim...ja bi je radije drzao u garazi neg na autu dok ga ne spustim ili ness..... heheh moje misljenje :))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top