golf mk2 prodat

golf mk2 prodat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: golf mk2- malo se radilo

fino uradjeno ;) svidja mi se :icon_biggrin:

jesul sjedista gotova :icon_question::icon_smile:
 
Legend
RE: golf mk2- malo se radilo

osusila su se samo moram jedan dan kad budem slobodan sve ponovo da sklopim;)
 
Legend
RE: golf mk2- malo se radilo

nisam dugo pisao, ali dosta sitnica i dijelova je nabavljeno sad cu da napravim jedan juris i da to sve namontiram, 15-ke su prodate i uzete sve 4 zimske tigar gume 185 60 kao nove nisu presle ni 1000km bile kod druga na fabiji, 14-ke su pripremljene za farbanje danas je nanijet filer, sutra cu vodobrusnim sve ponovo preci i onda ide farbanje, sjedista jos nisam komplet sklopio, stid da me bude:icon_biggrin: ali i to ce biti gotovo ove sedmice, opruge nabavljene i odmah ide spustanje kad se postave alu felge, posto cu jedno vrijeme voziti na 14 postavicu pozadi distancere 2.5cm, nekidan kupljen i zadnji lonac ali ga nisam fino upasovao moracu ponovo bolje, sad mi je previse izvucen vani, nabavio sam i neku staru masku pa cu jedan dan napraviti od svoje masku beez znaka, toliko za sad slike felgi ce biti kada budu ofarbane i postavljene na auto ;)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
lonac cu nekad ponovo fino upasovati kod nekoga na dizalici


Uploaded with ImageShack.us
drug me zamolio da mu malo dvoriste ocistim, nisam mogao odbiti :lol::lol::lol::lol:


Uploaded with ImageShack.us
 
Legend
RE: golf mk2- malo se radilo

evo jedna slika samo da se vidi kako su ociscena sjedista i da se uporedi kakva su bila, ja sam prezadovoljan sjedista su sada kao nova, nabavio sam jako kavalitetnu presvlaku za zadnje sjediste iste boje kao sto ce biti i prednja tako da nece biti razlike ;)
prije


Uploaded with ImageShack.us
sada


Uploaded with ImageShack.us
 
Administrator
RE: golf mk2- malo se radilo

auuu kako su odlicno oprana... isto kao da nisu to ta sjedista... odlicno;)
 
Član
RE: golf mk2- malo se radilo

Ne mogu da vjerujem da su toliko bila prljava..uh.....odlično su ispala...pozzzz:cool:
 
Član
RE: golf mk2- malo se radilo str.9

Ajde stefane slajfaj to da se prije ofarba, evo dolaze fini dani da se to zavrsava.
 
Legend
RE: golf mk2- malo se radilo str.9

hocu, hocu, kako ti kazes gospodine bojane ;) ako bog da do sredine sledece sedmice ce pti spusten, namontirane felg,e maska bez znaka i sjedista ;) i onda cemo ga kod tebe detaljno oprati :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top