Golf mk2 1990 " german style "

Golf mk2 1990 " german style "

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
nisam odavno nista pisao pa danas da malo osvjezim temu bio sam sa kolegom funky sa foruma na piću i malo se druzili pričali itd inače se znamo od prije itd itd ....uslikali smo par slika al mobitelom da se zabiljezi stanje auta pred zimski proces resturacije :)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

lijep pozdravw
 
GolFanatiCars je napisao(la):
Svaka cast za auta ;) dado odavno vec poznajem kako radis svog golfa sve pohvale za auto

a da i funky- ev je takodje odlican ;)


hvala kolega a sprema se velika promjena gevinde bbs felge i jos neki detalja da stavim tačku na i


ArminM je napisao(la):
oba golfa prelijepa,svaka cast;)

uvjek moze bolje al trudimo se koliko toliko
 
Član
13102010735.jpg


13102010730.jpg


13102010729.jpg


slab sam fotograf :p

vidimo se ubrzo opet :)
 
Član
Tvoj golf prelijep jos kad budes stavio te bbsice ima da gori...kad to bude nadjete se noke, srdjan i ti i napravite koju fotku najljepsih golfova u bih i kako bi trebala da izgleda svaka dvica :)

A sivi je bio nekako ljepsi dok je bio kod starog vlasnika. no offense :D
 
bitno je druzenje najmanje je bitno koje je auto bolje bar s moje strane je tako sto se tiče felgi iste takve radim evo slika u procesu izrade blize se kraju :) o tome ćemo na proljece



Uploaded with ImageShack.us
 
Lijepo lijepo :icon_biggrin: ma nemam rijeci samo ostaje da gledam ;) kad cucnu BBSice bit ce vrh ko sto i sam kazes tacka na i :cool:
 
Početnik
.nOKe je napisao(la):
cuvaj se ti funkya prevaranta :)

;)

ovaj moj bivsi golf, kojeg sam sredio da valja, je pravi primjer kakav golf treba da kosta 2500 km, a ne ovi krsevi od golfova po pik.ba za koje ljudi traze po 4 hiljade....
samo mi krivo sto ode fankiju, jbg...

a dadao, sve pohvale za golfa, ti si svog sredio da valja, svojim rukama :cool:



Uploaded with ImageShack.us

kako te nije stid, i moj kacket nazad na polici :icon_mad:

Dadao, sorry na off, nervira me ovaj njegov bezobrazluk :icon_mad:
 
Član
dadao_style je napisao(la):
bitno je druzenje najmanje je bitno koje je auto bolje bar s moje strane je tako sto se tiče felgi iste takve radim evo slika u procesu izrade blize se kraju :) o tome ćemo na proljece



Uploaded with ImageShack.us

Ovo su od mukija felge, što su bijelom kecu bile?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top