Golf mk2 1990 " german style "

Golf mk2 1990 " german style "

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
.nOKe je napisao(la):
zale se jer ne znaju cuvat
a bbs moze i na 10j, tako da nemas za cime zalit :)
Upravo...

Nego, prelistao sam garazu od a do z, nema sta... preljepa duja, samo naprijed...

Jel' planiras siriti RMice ? To bi bio pun pogodak... :cool: mada ni sa 0.5" ne izgledaju nimalo lose ;)
U svakom slucaju, ako kad zapne sta, slobodno se javi... :icon_biggrin:
 
srdjan014 je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
zale se jer ne znaju cuvat
a bbs moze i na 10j, tako da nemas za cime zalit :)
Upravo...

Nego, prelistao sam garazu od a do z, nema sta... preljepa duja, samo naprijed...

Jel' planiras siriti RMice ? To bi bio pun pogodak... :cool: mada ni sa 0.5" ne izgledaju nimalo lose ;)
U svakom slucaju, ako kad zapne sta, slobodno se javi... :icon_biggrin:


zasad nemam namjeru nista sirit jer nisam u nekoj mogucnosti a i kad mognem ice nazad rubovi od 2.5 a naprijed standard....sto se tice auta zasad sam sve sam radio volim nekako sve svojim rukama bolje cjenim i bolje cuvam zasad sve ok pozz i hvala (i da golf ti je extra i sada i prije dok nije imao bbs svaka cast)
 
BHT Ovisnik
fino je ispalo,jel ovo obicna folija jeftinija il si neku skuplju koristio,zatamni i naprijed da se uklopi ako imas volje :)

ako nađes gdje storu sibni mi na pm poruku jer je moja se vise isfucala :D
 
CoL3 je napisao(la):
fino je ispalo,jel ovo obicna folija jeftinija il si neku skuplju koristio,zatamni i naprijed da se uklopi ako imas volje :)

ako nađes gdje storu sibni mi na pm poruku jer je moja se vise isfucala :D


imao sam prije komplet auto zatamljeno i nije mi nekako lezalo plus sam imo problema zato sad samo zadnja bocna i stora to je to nista vise a prednja se cesto otvaraju stakla pa se folija iscrta i sve se vidi zato ostaje ovako store imas extra kvalitetne na par mjesta javim ti na pm
 
Početnik
svaka cast na vozilici,bez uvrede ijednom vlasniku drugog golfa na forumu ali ova je meni daleko najbolja...pozz
jos samo neki drugi motor...po meni je tdi najbolji izbor..pozz
 
Član
Golfic je za svaku pohvalu, svidja mi se sto si bacio onu obrvicu sa pocetka ;)
Jedina zamerka je ovo poslednje zatamnjivanje stakala, mislim da na dvojci to nikako ne stoji, pogotovu sto si samo zadnja zatamnio bez zadnje soferke, izgleda nedovrseno. Znas kako kazu, ili jesi nindza ili nisi :)) To ti je moj savet ;)
 
Član
meni je "smijesno" 30% na ovim folija, ma one su ili "light" ili full dark... a ne stoji bas ovako samo zadnja, nedovrseno izgleda... stavi barem neku tamniju roletnu nazad ili i zatamni... mada najbolje bi bilo blazi procenat komplet zatamnit ;)
 
Član
dadao_style je napisao(la):
osobno dan danas zalim za brock b1 jer znam koliko sam dao za njih lezale su premocno falc je falc 9 jota je 9 jota al imo sam neke potrebe trebale mi pare to je sad proslost sta je tu je....Sto se tice kvalitete brock b1 imaju dvije vrste njemačke oigrnalne i kopija iz jajca..ja sam svoje narucivo iz njemacke sjecam se bas kad smo cekali kamion u grudama da dodje sa felgama i kvalitet mi je bio extra doduse ja sam ih pazio maks....mada cujem na dosta mjesta da se momci žale do čega je neznam...

Felge su fenomenalne, svaki put se sjebem kad operem auto :)
Samo bi bio jos zadovoljniji da su i prednje 9 j :)
 
Legend
bolje da nisi ovo radio, al eto ako se tebi svidja, svidja se i meni :)

ja sam probao tamnit, i nije islo, sreca pa sam skinuo na vrijeme :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top