Golf mk2 1990 " german style "

Golf mk2 1990 " german style "

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ZELA GTI je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
bitno je druzenje najmanje je bitno koje je auto bolje bar s moje strane je tako sto se tiče felgi iste takve radim evo slika u procesu izrade blize se kraju :) o tome ćemo na proljece



Uploaded with ImageShack.us

Ovo su od mukija felge, što su bijelom kecu bile?

nisu to te felge one su farbane u grafit sivu i uradjene su davno prodali smo ih jednom clanu foruma u bihać
 
Legend
Ma Dado... ja sam se nagledao i golfova i felgi i vise se zasitio svega... i znam sta valja i ne valja i sta ide i ne ide...

al sto sam zadovoljan ovim felgama... malo je reci...

29c3otv.jpg


svaka cast BBS RS i RM i Borbet itd... al mislim da je ovo vrh... i ova slika ide u noju arhivu... :cool:

p.s.
Oggy drug... nadam se da cete uskoro rijesiti problem Vas dvojca sami, ovako ne ide... a bilo bi mi drago, jer ipak ste Vi dugogodisnji prijatelji... ovo se odnosi i na tebe Funky... (ne morate komentarisati ovdje, kvarimo momku temu)
 
Liga je napisao(la):
Ma Dado... ja sam se nagledao i golfova i felgi i vise se zasitio svega... i znam sta valja i ne valja i sta ide i ne ide...

al sto sam zadovoljan ovim felgama... malo je reci...

p130810114901.jpg


svaka cast BBS RS i RM i Borbet itd... al mislim da je ovo vrh... i ova slika ide u noju arhivu... :cool:

p.s.
Oggy drug... nadam se da cete uskoro rijesiti problem Vas dvojca sami, ovako ne ide... a bilo bi mi drago, jer ipak ste Vi dugogodisnji prijatelji... ovo se odnosi i na tebe Funky... (ne morate komentarisati ovdje, kvarimo momku temu)

slazem se liga centra turbo su savrsene felge dosta rjetke slabo ih ima bbs cu uradit kako sam zamislio malo stavit na auto a na operacijski stol idu centre farbanje i poliranje pa kad se urade kako treba da budu to ce biti jedini setup za golfa
 
Član
Stvarno je po meni daleko bolji sa Centrama nego sa ijednim felgama sto si do sad imao, B1 su dobro stajale al ipak su malo prevelike bile za njega, iduci put planirajte doletit do mene da napravimo jedan da valja photo session :D
 
Član
golf i dalje prelijep nema sta...a ne kontam ove sto pricaju da su centra bolje legle nego B1 ..humor :)

jedino sto bi moglo biti bolje od brocka je BBS RM od 9 jotova :D
 
Po meni brock B1 je najljepsa felga na svijetu,samo cujem od mnogih da je jako nekvalitetna i mekana,a i kosta.U Leke 426KM komad 9x16
 
osobno dan danas zalim za brock b1 jer znam koliko sam dao za njih lezale su premocno falc je falc 9 jota je 9 jota al imo sam neke potrebe trebale mi pare to je sad proslost sta je tu je....Sto se tice kvalitete brock b1 imaju dvije vrste njemačke oigrnalne i kopija iz jajca..ja sam svoje narucivo iz njemacke sjecam se bas kad smo cekali kamion u grudama da dodje sa felgama i kvalitet mi je bio extra doduse ja sam ih pazio maks....mada cujem na dosta mjesta da se momci žale do čega je neznam...
 
Član
.nOKe je napisao(la):
zale se jer ne znaju cuvat
a bbs moze i na 10j, tako da nemas za cime zalit :)

istina...ima likova stave niskoprofilke i alu fele i voze ko i celicarama koje i kad iskrivis nije steta..ivicnjaci, rupe..i eto ti kriva da je od titanijuma :)
da orginal brock b1 ne valja nema sanse...

felge, spustanje sve je to dodatna paznja i zahtjevnije je za voziti;)

dobre su i centre nije zgoreg malo promjene, stalno se to vrti bice felgi ;)
 
Član
Dok je bio na Brocku, meni je bio premocan, sad kad sam ga vidio ovako na Centrama, mislim da je ova felga daleko zasjenila B1, bar po meni, sto ljudi sto cudi :)
 
Član
Ma dadara ti svoj poso do sada je drama samo nemoj ko i svi maska sa znakom do jaja! I bbs je bbs sta imamo dalje pricati, centra je dobra felga ali nije usporediva sa tvojim rm! A ova druga doja je beton!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top