Golf mk2 1990 " german style "

Golf mk2 1990 " german style "

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ija se čudim šta će ti centra kad imas powertech samo ih malo doradi i moza jedna info jesu ovo felge powertech sa golfa 2 g60 momka iz hr nick mu je na foumu ledeni g60 svijetlo plavi golf 2 ako jesu te su felge trebale bit kod mene al nismo se uspjeli dogovorit tako da sam ja prodo brock b1 a i on ove dalje ja uzeo centra on neke druge
 
BHT Ovisnik
golf je u svakom pogledu odlican,imao sam sebi uplanu ove centra turbo,al ne ulazem vise osim potrebe pa ne uzek,samo mi bode oci znak na masci kako sjaji:cool:
 
Početnik
dadao_style je napisao(la):
ija se čudim šta će ti centra kad imas powertech samo ih malo doradi i moza jedna info jesu ovo felge powertech sa golfa 2 g60 momka iz hr nick mu je na foumu ledeni g60 svijetlo plavi golf 2 ako jesu te su felge trebale bit kod mene al nismo se uspjeli dogovorit tako da sam ja prodo brock b1 a i on ove dalje ja uzeo centra on neke druge

da to su bile od ledenog g60. zasto?
on je uzeo keskin kt4 9x16 et15
 
FilipMk2 je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
ija se čudim šta će ti centra kad imas powertech samo ih malo doradi i moza jedna info jesu ovo felge powertech sa golfa 2 g60 momka iz hr nick mu je na foumu ledeni g60 svijetlo plavi golf 2 ako jesu te su felge trebale bit kod mene al nismo se uspjeli dogovorit tako da sam ja prodo brock b1 a i on ove dalje ja uzeo centra on neke druge

da to su bile od ledenog g60. zasto?
on je uzeo keskin kt4 9x16 et15

pise ti pregovarali smo prije za felge ja imo brock b1 9x16 trebala je biti zamjena meni u nadoplatu jer su kod mene bile nove i nismo se uspjeli dog

CoL3 je napisao(la):
golf je u svakom pogledu odlican,imao sam sebi uplanu ove centra turbo,al ne ulazem vise osim potrebe pa ne uzek,samo mi bode oci znak na masci kako sjaji:cool:


konto sam ga u mat ofarbat al lud jei vako nek se zna sta se vozi :)
 
Član
stavices ti masku i bez njega, kad tad :D ako nista ja cu ti skinuti znak i opet ce biti maska bez znaka :D
 
Početnik
dadao_style je napisao(la):
ija se čudim šta će ti centra kad imas powertech samo ih malo doradi i moza jedna info jesu ovo felge powertech sa golfa 2 g60 momka iz hr nick mu je na foumu ledeni g60 svijetlo plavi golf 2 ako jesu te su felge trebale bit kod mene al nismo se uspjeli dogovorit tako da sam ja prodo brock b1 a i on ove dalje ja uzeo centra on neke druge

a gle centre su kultne felge za Mk2,meni su predobre jos uz njih distanca od 2,5 cm i di ces bolje,i dao bi svoje powertech za neke j*eno uredene centre
 
danas se radilo dosta auto oprano i ošlajfano sa 2000 vodenim papirom razlog tom je siga i masnoca kad se auto farbalo poslije se trebalo polirat a meni se nije dalo i sad nakon dosta vremena auto sam odlucio da osvjezim uglavnom evo slike al lose sliko sam mobitelom kako je ispalo poslije poliranja

radilo se 3M polir pastom gruba fina i završna ja sam zadovoljan ispalo i vise nego dobro



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Savrseno, daj mi reci koliko te doslo sve ovo i gdje i ko ti je radio, mogao bi ja na Roccu ovo odradit da mu malo vratim sjaj dok ne bude para za farbanja, moze na PM ;)
 
Legend
odlican posao , osvjezilo je boju kao da je samo izasao iz komore , dosta posla ali isplati se....samo tako dalje druze ;)
 
sandy_mo je napisao(la):
Savrseno, daj mi reci koliko te doslo sve ovo i gdje i ko ti je radio, mogao bi ja na Roccu ovo odradit da mu malo vratim sjaj dok ne bude para za farbanja, moze na PM ;)


imas pm

enesss je napisao(la):
odlican posao , osvjezilo je boju kao da je samo izasao iz komore , dosta posla ali isplati se....samo tako dalje druze ;)

lagano do savrsenstva.......;)
 
Felge su od ledenog g60 steta sto nisu zavrsile na tvom golfu bilo bi to strava dobro ...ja sam lud za tim felgama...ali nema veze duja ti je i ovako predobra...svaka cast pozz;)
 
dzinn16v je napisao(la):
Felge su od ledenog g60 steta sto nisu zavrsile na tvom golfu bilo bi to strava dobro ...ja sam lud za tim felgama...ali nema veze duja ti je i ovako predobra...svaka cast pozz;)

felge su ok powertech je priča za sebe na duji leze kao izmisljenje al ja sam sebe na proljece zamislio u podu sa gevindama koje su već kupljenje bbs pod auto ili centra imam dva seta kultnih starih felgi koje su uvjek in da sam htio ostat na petokrakama ostavio bih brock b1 pozdraw livnu sta ima tamo ???? radi li se kod vas išta :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top