Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Solomaher je napisao(la):
Extra čuče ;) Još par detalja u toj boji i full :cool:

A prednji branik bez utora za tablicu, jesi ti pravio ili...?

Branik sam pravio i nije neki problem samo ti trebaju dvije karambolke :D da se ukroji... A ici ce jos detalja polahko jer to mi je najmanji problem izvuci neke linije....
 
Član
MeBeSad je napisao(la):
Ma kakvi crni kristalni klinci...


Moj prijedlog maska sa stare tipe sa vise rebara i izvuci cizu ovom plavom bojom ko i sa felgi...i izvuci cize po branicima...gti ralici i mozda narandjaste zmige naprijed il na blatobranima stavi bijele...


inace dobro su mu legle fele, krenuo si dobirm putem ;)

+1 :cool:
nemoj samo pretjerati sa plavim linijama....mislim da ti je dovoljno po masci I branicima ;)


a sto se tice felgi...znao si ti sta kupujes :lol:
 
Član
Jedina stvar koja mi se, na ovom savršenom golfu ne sviđa, su bijeli žmigavci naprijed, inače sve pet
 
Član
peko je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
Ma kakvi crni kristalni klinci...


Moj prijedlog maska sa stare tipe sa vise rebara i izvuci cizu ovom plavom bojom ko i sa felgi...i izvuci cize po branicima...gti ralici i mozda narandjaste zmige naprijed il na blatobranima stavi bijele...


inace dobro su mu legle fele, krenuo si dobirm putem ;)

+1 :cool:
nemoj samo pretjerati sa plavim linijama....mislim da ti je dovoljno po masci I branicima ;)


a sto se tice felgi...znao si ti sta kupujes :lol:
tako sam i konto necu da djidjam da mi auto sljasti...
 
Član
MEDA je napisao(la):
Dobitna kombinacija ;)

samo jos detalje oko spoljasnjeg izgleda i to je to ;)

;);) Hvalaa bit ce bit ce polahko :D

Evo slika streca i sjedista kako su legla ... :cool::cool:

Moze samo pomoc kako da zamjenim naslov teme ono da se pridrzi klik upise novi naslov ne ide nikako...













 
Član
super se razvukla guma steta sto ne slika citavo auto..a i u unutrasnjosti imas lijepih stvari sjedista i volan ostalo ne vidim ali koje treba osvjeziti i podmladiti..a za naziv teme obrati se nekom od administratora u PP i napisi naziv teme kako hoces i oni ti promjene..;)
 
Član
Dobra sjedista,felge su :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:
Sta mislis o nekim rubovima,lajsnama i slicno ?.Nije to puno para ;)

Jesi li narucio one optiezre,je li pomoglo ista ?

Felge su sex mrtvi :lol:
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Dobra sjedista,felge su :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:
Sta mislis o nekim rubovima,lajsnama i slicno ?.Nije to puno para ;)

Jesi li narucio one optiezre,je li pomoglo ista ?

Felge su sex mrtvi :lol:

optizere naso na pijaci marka komad hahhahaha pomoglo ali treba ih jos :D samo sam 4 stavio a rubovi lajsne nista to samo jos u pod par cm i nekih detalja koje ces vidjeti ne bih da idem presiroko sa tim a i ne djasvi mi se :D

soffa je napisao(la):
super se razvukla guma steta sto ne slika citavo auto..a i u unutrasnjosti imas lijepih stvari sjedista i volan ostalo ne vidim ali koje treba osvjeziti i podmladiti..a za naziv teme obrati se nekom od administratora u PP i napisi naziv teme kako hoces i oni ti promjene..;)

Polahko sve u svoje vrijeme ce da se osvjezi kao i felge sto sam osvjezio :D sta bi da sve od jednom uradim ne bi mi auto bio zanimljiv :D ovako po malo stalno :cool::cool:
 
Član
+1 za narandzaste migavce ;) mnogo se biti ljepsi, pogotovo sa plavom linijom oko branika...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top