Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Rokni narandzaste ili ofarbaj te u crveno prije stavljanja narandzastih,a imaju i crni,plastiek zamjenis i rahat ;)
 
Član
Sinoc mi neko na dobrinji skino kapice sa ventila zamislite to ljudi 4 kapice 3 KM BOZE BOZE....:icon_question:
 
Član
Eh evo i mene nakon dugo vremena ima nekih malih prinova tu su na slikama vidjet ce se... Trenutno cekam da mi gewinde stignu... Sutra ide kod prijatelja da mi uradi obrve jer prije nisam stigao jer malo i finansije su mi bile smanjene :D hehe... Ima par slika isao sa njim naravno na more :D voznja uzivanje na vrhuncu :D... E da uradio sam motor nisam AFN-a nasao tako da ovaj ostaje do proljeca sto posto.. Et da ne drobim vise evo slikica... Ima i par slika i drugog avta :D... Et napricao sam se dosta...



















































 
Član
Vidio sam te mozda prije 2 sedmice na mojmilu, gore ona mala ulicica ima se fin pogled ( nez kako da objasnim xd, inace je***liste) stajao si s jaranom valjda, inace fina dvica :cool:
 
Član
BMW 316i 90god je napisao(la):
Vidio sam te mozda prije 2 sedmice na mojmilu, gore ona mala ulicica ima se fin pogled ( nez kako da objasnim xd, inace je***liste) stajao si s jaranom valjda, inace fina dvica :cool:

aa jesam jesam bio gore sa prijateljom malo pobjegao da pivu popijem hehe znam prolazila su dva golfa dvice ti si onda u jednoj bio :D na gadjanju hahahha :D
 
Član
MeBeSad je napisao(la):
Odlicna duja drug :cool::cool:

Hvala hvala

Ali jos tu fali dosta da bude odlicno... Odma me glva zaboli cim pomislim na to :icon_confused: heheh al ne moze sve od jednom kada pogeldam kakva je bila kad sam je kupio i kakva je sada hmm onda tek vidim koliko sam i sta sa uradio...

Hvala jos jednom
 
Član
Evo desilo se nesto sto nije trebalo... Planove mi poremetilo... Sjebalo me pravo.... Za ovu 2013 sezonu zavrsio sam svoju voznju sa Golfom....







 
Član
Steta druze veklika kada se desi nesto ovako ne planirano :icon_sad:
pisao sam ti na pm, sreca je sto mozes jeftino naci i dijelove i izvuci sve da bude opet
kako treba ;)
zato je dvica auto za nase stabdarde krojeno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top