Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Solomaher je napisao(la):
Šteta :icon_sad: sta se desilo?

Isao niz brdo blaga krivina skroz bila mozda da sam 30-35 na sat isao kisa pala samo sto sam pipno kocnicu izbaci me iz trake u drugu i naleti covjek iz suprotnog smjera i pokupi me direkt et ukratko
 
Član
Drug nemoj tako lako odustajati nije to nista stasno i kako ti rece slaja barem za cvaju ima djelova na svakom cosku,bitna je dobra volja i malo kesa i eto ga ponovo na cesti... ;)
 
Član
saleee je napisao(la):
Drug nemoj tako lako odustajati nije to nista stasno i kako ti rece slaja barem za cvaju ima djelova na svakom cosku,bitna je dobra volja i malo kesa i eto ga ponovo na cesti... ;)

U sustini kes je ne bitan sve je nebitno koliko mi je zao auta al eto malo mi je lakse neke stvari sam skontao auto ide sada u garazu i radit ce se jedan mjesec posto neke stvari sam svakako mislio da uradim

Pod da zastitim, obrve da pokucam, motorni prostor da uradim kao ono clean sve ofarbam utegnem, most laffete sve se farba nove glavcine diskovi ventilirajuci kociona sve cu na novo da radim jbga kontam desilo se pa sta sad idemo na bolje sve to da odradimo... jedan mjesec cu odvojiti za njega i to je to. Ma da opet ja bih sad 2 hiljade dao da ga nisam udario ali bilo kako bilo jbga... Ali eto otvorio sam bukvalno novi projekat sa ovim tako da cu se sada usredotocit na to i tjesit se lagano... :D

U svakom slucaju hvala svima i na ovoj moralnoj podrsci i drugovim koji su dosli i rekli da ce mi sve pomoci oko auta svi su oni ovdje nase kolege sa foruma da ih sad ne nabrajam :D ;);););)

saleee je napisao(la):
Drug nemoj tako lako odustajati nije to nista stasno i kako ti rece slaja barem za cvaju ima djelova na svakom cosku,bitna je dobra volja i malo kesa i eto ga ponovo na cesti... ;)

Ma u pravu si i tako guram volju polahko vracam :D jer sam je bio izgubio skroz... Bit ce on jos bolji kad ga vratim na cestu :D Bar se tako tjesim hahahhah :cool: :cool: :cool:
 
Član
Ma drug da se to srediti sve hvala Bogu da tebi nije nista,a to se da srediti jako lako ;) ugl sretno u nastavku radova i samo polako ;)
 
Administrator
Ma bitno je druze da tebi nije nista a auto se da srediti moglo je uvek gore proci ali polako sada mic po mic i sredi se
 
Član
:icon_sad: :icon_sad:
Samo polako i ne gubi zivce i ne sekiraj se bezveze :icon_rolleyes:

Ako trebalo kakvih dijelova iz Mostara ili sl.mozez se obratiti slobodno ;)
 
Član
Skrabo je napisao(la):
:icon_sad: :icon_sad:
Samo polako i ne gubi zivce i ne sekiraj se bezveze :icon_rolleyes:

Ako trebalo kakvih dijelova iz Mostara ili sl.mozez se obratiti slobodno ;)

Ma bio sam ih pogubio al sad je sve ok poslozilo se sve :D

Sto se tice djelova sve sam vec skontao neke sitnice me malo more al bit ce i to rijeseno... Kolega sa foruma Selmir1 mi je dosta djelova nabavio i imao je on kuci dosta djelova od svog prijasnjeg gti-a tako da snasao sam se dobro... Eto danas bi trebao auto da odvucem kod majstora... Dok on to bude sve radio ja cu da ofarbam most lafete glavcine kociona klijesta prsa... Puno toga planiram pa nezz odakle da krenem :D evo za par minuta cu postaviti slike jucer sam izvadio motor i sve raspakovao...

Evo ga neke slike koje sam uhvatio pri zavrsetku vadjenja motora :D









 
Član
Dobro je savio al biće to sve ko prije ne sikiraj se a onog Selmira ništa ne fali nevalja on 5 para...:),...sretno druže polahko i pametno....pozz:cool:
 
Član
Evo danas sam kupio nesto djelova i ono sto sam razbio(razvalio) kad sam udario a i nesto sto sam htio da zamjenim...

Diskovi, nabe, glavcine, klijesta od GTI-a KR-a, komplet sve za hladjenje/grijanje, motoric cu dobiti uskoro nismo sad mogli da ga nadjemo u ostalom sve ima na slikama...

Sve sto je koroziralo sve cu da cistim i farbam od mosta lafeta lima od hladnjaka sve znaci :D

Zaboravio sam i bravu sa orginalnim kljucem od dvice :D

























 
Član
Evo jedan mali update. Slike od limara sinoc auto doslo kuci :D ima par slika kako sam karambolku odradio samo ponitovao a sad idu fini radovi :D


























 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top