Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
soffa je napisao(la):
odlicne felgice odlican posao odradjen..a gume mozda malo pouske i povelik profil..all stvar ukusa..mozda distance nazad nabacit...;)

Veliki profil i nije trazio sam 175/50/15 tu je negdje u nijansu je razlika :D a opet moras gledati na nase puteve rupe a i htio sam malo da ih razvucem na ovih 8j u ostalom ipak su to prve gume koje stavljam polahko vozat malo ove ako mi se ne budu svidjale mjenjati za 50 profil ili one 165/50/15 ali svi forumasi kazu da je to zeznut profil za auta koje se svaki dan voza.... U sustini ovaj 55 dodje na ovoj gumi kao na 195/45/15 mislim na profil... . Evo usput pogeldaj video sa tom gumom i felgom...

http://www.youtube.com/watch?v=cXuYCPUF9XA

Jedno malo pitanje.... Sta mislite o raid hp volanu 28 cm precnik da njega malo ubacim ? Kako bi stajao na dvicku?
24d1t75.jpg
 
Član
A onda nemas se sta misliti, stavljaj ;) Ako hoces da vidis kako ce ti stajati posudim ti ja svoj volan 28 cm pa probaj....:cool:
 
Član
Selmir1 je napisao(la):
A onda nemas se sta misliti, stavljaj ;) Ako hoces da vidis kako ce ti stajati posudim ti ja svoj volan 28 cm pa probaj....:cool:

cuj to kad mi posudis da vidim kako stoji kakv mi je :D
 
Član
soffa je napisao(la):
odlicne felgice odlican posao odradjen..a gume mozda malo pouske i povelik profil..all stvar ukusa..mozda distance nazad nabacit...;)

nije isto 195 50 i 175 50/55 po profilu ;) na ovoj širini felge će se dobro razvuć... i biće još niži profil... Baš je bilo nedavno 165 55 na 7J i 175 50 na 7 i bolje se razvukla ova uža guma sa većim profilom...

195 45 = 87.5mm 175 55 = 96.25mm i nije neka velika razlika, 8.75mm...
 
Član
peko je napisao(la):
:cool:

ide li atmosferac ili td?ili je tajna:icon_biggrin:

Tdi afn 81 kw :D



AnDel je napisao(la):
rado bi jedan ovakav volan :cool:
gume ce lijepo da legnu nije to pretjerano visoko;)

legle su taman vidjet ces slike :cool::cool: ja bas happy

zlajaaa je napisao(la):
soffa je napisao(la):
odlicne felgice odlican posao odradjen..a gume mozda malo pouske i povelik profil..all stvar ukusa..mozda distance nazad nabacit...;)

nije isto 195 50 i 175 50/55 po profilu ;) na ovoj širini felge će se dobro razvuć... i biće još niži profil... Baš je bilo nedavno 165 55 na 7J i 175 50 na 7 i bolje se razvukla ova uža guma sa većim profilom...

195 45 = 87.5mm 175 55 = 96.25mm i nije neka velika razlika, 8.75mm...

ja ja razumijem sada ali to je na oko haman ne vidljivo :D ali razvukle su se dobro steta sta nisu sve 4 iste.... koliko su se bolje continentalke razvukle huh valjda zbog zastite za rub :D kolika je samo razlika nemogu jos da vjerujem....

Oprostite sto mi je auto prljav stvarno nisam stigao da ga operem :D Ali veceras ide pranje od...do !!!
Sve sjelo extra sada fale GEWINDE!!!











 
samo narandzasti zmigavci kvare ugled
stavi jos kristalne farove i zmigavce,gewinde,vrata nove tipe,izduv ako ima gdje hrdje rupa napravis i to je :cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
Ma kakvi crni kristalni klinci...


Moj prijedlog maska sa stare tipe sa vise rebara i izvuci cizu ovom plavom bojom ko i sa felgi...i izvuci cize po branicima...gti ralici i mozda narandjaste zmige naprijed il na blatobranima stavi bijele...


inace dobro su mu legle fele, krenuo si dobirm putem ;)
 
Član
MeBeSad je napisao(la):
Ma kakvi crni kristalni klinci...


Moj prijedlog maska sa stare tipe sa vise rebara i izvuci cizu ovom plavom bojom ko i sa felgi...i izvuci cize po branicima...gti ralici i mozda narandjaste zmige naprijed il na blatobranima stavi bijele...


inace dobro su mu legle fele, krenuo si dobirm putem ;)

Citas mi misli :D samo ti to mogu reci :D
 
Član
Extra čuče ;) Još par detalja u toj boji i full :cool:

A prednji branik bez utora za tablicu, jesi ti pravio ili...?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top