Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
Da to je moj golf sa erolovim seatom prije dok je bio sjeban razvodnik tacnije prije 2 godine sad je to vec neka druga prica ali to sve vec pise u predodnim postovima ;), Nedeljom se okupljamo oko 2 sata
 
erol_brcak je napisao(la):
Jes, jes, reci ljudima da ces na VW-u imat HONDINE karburatore :p hahhahaha

e moj Erole,da bi neko bio fan VW-a prvo mora voljeti sve ostale marke...zato mi i jesmo posebni :cool:

darko sretno :123:
 
Član
pukim48 je napisao(la):
buraz fali spera pa da vrtis oba tocka :cool::cool::cool:
Cuti i ovako su mi lose gume tacnije tri mogu proci a jedna je ko k.... tako da sam sad upario imam dvije ko k.... :lol: Jel sad Ats dolazi na red ???

GreenDevil je napisao(la):
jel okupljanje na pisti:icon_question:

Poligon pa pista ;)

Ostalim Hvala :icon_biggrin:
 
Član
evo nova stvarka za golfa

dsc00006ks.jpg

By darko_gt at 2012-02-02

i evo jedana onako bzv

40270634319169571177310.jpg

By darko_gt at 2012-02-02
 
tabla je pun pogodak, nadam se da si kupio i hladjenje od trice,
da se ne mucis sa prepravkama. jedino sto ne valja je tablica :icon_eek:
 
Član
Nisam jos skinuo hladjenje hladno je da se radi napolju jbg ali kod rodjaka ima jedna a stranac je pa odvrcem sta mi treba lagano, a tablica je fazon samo sto mozda ovde nije lijepo iz ugla , ali sam prepoznatljiv :D
 
ovo je :icon_eek: prešao sam kompletno sve ii mogu reći bilo je posla što se tiče čitanja xD al isplatilo se.Golfijaner je odličan,cijeni se trud naravno ;) ;) ii sretno sa pilom :icon_smile:
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
skini obavezno, nije ga tesko ugraditi, cas posla, sa tablom je vec malo drugacije,
moras spustati volan, rezati, i sl, sretno ;)

Ma ima da skinem i onu vunu koja sluzi kao izolacija :D samo ne znam kakav ce biti posao prepraviti kablove za sat ili pasu dzekovi od trice na moju tablu sa osiguracima to me jedino malo buni mada cu se snaci i prepaviti sve ako treba iz pocetka :D lud sam ti ja po pitanju elektrike :lol: .

Kralja1992 je napisao(la):
ovo je :icon_eek: prešao sam kompletno sve ii mogu reći bilo je posla što se tiče čitanja xD al isplatilo se.Golfijaner je odličan,cijeni se trud naravno ;) ;) ii sretno sa pilom :icon_smile:

Hvala , malo sam bio obustavio radove ali sad opet nastavljam lagano ;) .

pukim48 je napisao(la):
ATS krajem mjeseca dolaze na red ;)

Tebra ne zuri lagano ti njih odradi ima jos do sezone ;)
 
Top