Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
dzinn16v je napisao(la):
Nemoras skidati bodykit...pogledaj kako ekipa voza na 9x16 i jebenim ET-om i zabijen u pod puno vise nego tvoj...samo treba kvalitetno odradit rubove da se poslije moze staviti bodykit....

Jes brate ali ti likovi voze i na drugacijem vjesanju za razliku od mene koji ima samo crvene opruge napred i nazad male plave i crvene, a sto se tice rubova tesko je to lijepo odraditi da se moze montirati rubnjak jedino sto mi je padalo na pamet a ujedno i najludja ideja jeste da osijecem obrve skroz :) i samo ostavim jedan mali dio pri vrhu na sta mogu sa spoljasne strane poudarati pop nitne :lol:

pukim48 je napisao(la):
opa dare ovo je ispalo pravo dobro.....

moracemo i meni kakve ksenone montirati ;)

Ma puki brate za tebe nije nikakav problem :cool:
 
Mozda da ih odsijeces u stilu original G60 blatobrana?To takoder radi dosta ekipe na vw sceni koja ide na 9+Jota...
acphcy.jpg
 
Član
e darko svaka cast za golfa znam ga licno,golf je prva liga,bas sam ga danas vidio ispred saske
samo sto se meni nesvidja to su vrata,za 60 maraka imas vrata od novije tipe,a dosta je ljepse bez leptira
i de mi reci imas li u radnji el podizace stakala za dvicu al bez leptira :)
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Mozda da ih odsijeces u stilu original G60 blatobrana?To takoder radi dosta ekipe na vw sceni koja ide na 9+Jota...
acphcy.jpg

Da znas da ti nije ni malo losa ideja , ne znam kako nisam nasao taj podatak ali sigurno cu odratiti to najlakse mi dodje a i djeluje zanimljivo

B.M - Floyd je napisao(la):
Svaka cast,golf je extra.. :cool:

Hvala

boleM je napisao(la):
e darko svaka cast za golfa znam ga licno,golf je prva liga,bas sam ga danas vidio ispred saske
samo sto se meni nesvidja to su vrata,za 60 maraka imas vrata od novije tipe,a dosta je ljepse bez leptira
i de mi reci imas li u radnji el podizace stakala za dvicu al bez leptira :)

Ma o tom po tom mozda promjenim i vrata ali pre toga imam nekih drugih ideja ;)
 
Početnik
Ooj , jedan od omiljenih projekata na forumu definitivno.

Samoo , zasluzio je jos prizemljavanja , kad se mogne naravno! ;)

Dosad sve 5 :cool:
 
Moram darko ovako javno pohvalit,jeste da mi je drug i da ga licno znam...al moram ovako javno :D :D
znaci sredio je auto moze se reci FULL ,a ipak uziva u njemu,tj cijepa ga ...
znaci nije njega golf kupio ,vec darko njega :D
npr kad god me vidi zavrne auto u blokadu (a meni izmami srecu i osmjeh)
To se cijeni !
 
Član
Hahaha :cool: a nisi laki pomislio da to i meni izmami osmjeh :lol:

Hvala laki, vidim fesa plovi na novim felama.
 
Član
Na golfa se stavljaju dva polozena karburatora sa honde civic ( erolove :) ) pa cemo da vidimo rezultat ako ne bude vece promjene prelazim na digifant i turbo ili u krajnjem slucaju da ostvarim san i ubacim vr6 . Do tada igrat cu se jos malo sa ovim motorom pa tako da trazim izduvnu granu od inoxa ako neko ima nek se javi da je ne pravim sam bzv
 
Član
Odavno nesto nisam napisao . Radilo se nekih stvari na golfu pa da se prijavim :)

Skinute "stare" crvene opruge jer su bile ko k.... sjebale mi amortizere skroz, Nabavio sam druge to jeste prednje su crvene ali su nazad 2 zelene i 2 male plave da ne struze kada neko sjedne nazad tako da mi je prednji kraj nizi nego sto je bio a zadnji malo vislji sto meni izgleda zanimljivo :) usput su promjenjeni semerinzi i cepovi poluosovina posto mi je curilo ulje iz mjenjaca nasuo 75-icu da mjenjac radi glatko , promjenjena sva 4 amortizera, stabilizatori balans stangle, šolje amortizera, mandzetne vanjskih zglobova i sajle rucne .

Sledece sto se montira jesu dva karburatora od Erolove honde :lol: eto da mu ispunim srcu zelju . Digifant ispao iz igre usisnu granu sam prerezao i prepravio je za ove karburatore samo sto karburatore nece ici iza motora tacnije iznad izduvne grane nego ce moze se reci leci ce preko poklopca ventila ali cu morati izrezati haubu i napraviti neki usisnik naravno ako bude bilo poboljsanja u performansama a do tad cu voziti bez haube :D

Evo jedan snimak sa naseg nekog okupljanja

http://www.youtube.com/watch?v=sZvkaPXM9NY&context=C31b7821ADOEgsToPDskJIXlG0NSYnWm5KNIQ67_-i
 
jel to tvoj Golf protiv Erolovog Seata:icon_question:

potanak je kako si ga nahvalio :lol:

kad vam budu ta okupljanja:icon_question::icon_question:
 
Top