Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
Hvala trudim se koliko mogu, sutra postavljam xenone u maglenke ima sve da sljasti kao novogodisnja jelka
 
Član
dsc00148ow.jpg

By darko_gt at 2011-10-23

Evo sija kao dan ;)

A evo i snowflake ofarbane za zimu i zimski setup :D

dsc00150pf.jpg

By darko_gt at 2011-10-23

Ipak im je najljepse u fabrickoj izvedbi nijansi boja sto jest jest
 
Član
Ma nema sve sija u istoj nijansi i svi balasti su 55 w znaci nedaju gledati u sebe :D ,
A sto se tice felgi pocinju da mi se svidjaju steta sto nisu 15 sa bar malo falca , kada bi mogao naci takve odmah bi kupio i prodao ats
 
Član
Evo ih brale lijepe su kao san

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?4599673-Fifteen52-s-RML-Snowflakes-15x8-wheels-on-Nebby-s-red-91-GTI

A sto se tice svjetala citirat cu svog komsiju " ja iza krivine kad ono ide dan jbt svanulo " :lol:
 
Član
ArminM je napisao(la):
auuuu darko jest kod tebe usijalo jbt

Ma malooooooo :lol: dijelili se dzabe xenoni pa reko da osijecem i ja sebi jednu kilu :lol:

saleee je napisao(la):
Svaka cast za radove;), samo da ga je jos malo zagewindati pa da bude pravi GS...

Na ovim felgama,gumama i rubovima nize ne moze jer mi i ovako kaca , jedino da sirim rubove ali onda valja skidat i gti kit
 
Nemoras skidati bodykit...pogledaj kako ekipa voza na 9x16 i jebenim ET-om i zabijen u pod puno vise nego tvoj...samo treba kvalitetno odradit rubove da se poslije moze staviti bodykit....
 
Top