Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
Ma predpostavljam da je lagano uklopiti posto kako sam vidio oni sarafi pasu svi gdje god se treba zavrcati . Jedino me muci dali pasu dzekovi od MK3 instalcije na moju tablu sa osiguacima
 
Darko_GT je napisao(la):
Ma predpostavljam da je lagano uklopiti posto kako sam vidio oni sarafi pasu svi gdje god se treba zavrcati . Jedino me muci dali pasu dzekovi od MK3 instalcije na moju tablu sa osiguacima

ne pasu zato sto je kod tebe stara tipa Golfa, ili mijenjaj elektroniku ili mijenjaj dzekove
 
Član
jbg od digifanta pasu nebi me iznenadilo da pase i od trice iako cu mozda poisijecati sve pa cu samo dzekove iskoristiti i rasporediti zice kako ja hocu posto hocu nekih diodica da nabacam i prekidaca i cukica :)
 
Član
dobra dvica ;) samo kupi ima po radnjama neko sredstvo od ABRO-a koje sluzhi da se ispoliraju plastichni farovi od onog zhutila ;) ostalo je no comment :cool:
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
Kvalitetno odradjeni,samo malo posareni za moj ukus. :cool:

Izmucio sam se da bude sve precizno ali sam na raspolaganju imao corel i kater da to sve izreze pa PS-u , a da sam se malo igrao bojama jesam ali lako je promjeiti opet kada dosadi :)


ljuboje je napisao(la):
ona prednja tablica mi bode oci...
nekako mi...prevelika...

sjeb.... me trazio sam onu manju da je mogu u stranu staviti negdje ali dadose mi ovu ali i ovako nije loase cak mi se pocelo i svidjati :)
 
Top