golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Svaka cast Anese auto je prava bomba a i ovaj bijeli je super,samo tako nastavi sretno u daljnjim radovima.
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

O druze svaka cast oba ti auta izgledaju jebeno samo naprijed,pozdrav tebi i Romanu.;);)
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES



Uploaded with ImageShack.us
ev sastavljeno unutra sve od gti 78god. obrtomjer stavljen fabricki . nisam uspjeo detaljnije slikati al bice poslije dok se ufati vremena;)
 
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

druze izvini ne mogu vise popamtit jesil ofarbao auto i jeli bilo farbanje samo na vanjske povrsine ili si isao i povrsine koje su do kedera

drama je ;)
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

GolFanatiCars je napisao(la):
druze izvini ne mogu vise popamtit jesil ofarbao auto i jeli bilo farbanje samo na vanjske povrsine ili si isao i povrsine koje su do kedera

drama je ;)
[/quotofarbo sam motorni prostor jos nisam s vana to ce malo sacekati . nemam vremena .. trenutno motor zavrsen i unutra radim lagano kad stignem
 
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

aha ;) hvala :icon_biggrin: ma kec ce bit pojava na cesti sto švabe kazu hinkucker :cool: plijenit ce paznju pogleda
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

nekak mi ovaj sjedista ne idu u tonu sa ostatkom unutrasnjostii, mozda uzivo nije tako kako ja to vidim
onaj lip sto si pravio je cudan nesto, doduse nije ofarban pa je mozda tako, nadam se da ces to srediti da valja;)
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Dobar nema šta....samo sitnice sredi ima da gori.....ps...hajd ako budeš dolazio u sa povei mi onu plastiku ako nije problem??pozzzz:cool:
 
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Promjeni ovaj volan pod hitno, stavi gti volan http://www.pik.ba/artikal/1112277/volan-gti-/
barem bi ga ja stavio kad je ostatak auta bombona.
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

lhasa_green_beast je napisao(la):
Promjeni ovaj volan pod hitno, stavi gti volan http://www.pik.ba/artikal/1112277/volan-gti-/
barem bi ga ja stavio kad je ostatak auta bombona.

polahko imam u planu i to :icon_smile::icon_smile:
 
Legend
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

po meni je najboli izbor one celicne sto si radio.. ti kako hoces :)
 
Top