golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

dobar golf svidja mi se..jedino taj lip mi je nekako :icon_rolleyes: i sta ono visi ispod auta :icon_eek::icon_eek:
 
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

:icon_mad: sta ce ti folije i crni povez b stuba :icon_question: ostalo sve ok i da ofarbaj lip ;)
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

nije lose, ne vjerujem da ce ovaj lip ostati ovakav pa ga necu ni komentarisat, mislim da ce ovaj projekat na dobro ispast
kakav ti je to zazor izmedju blatobrana i vrata:icon_confused:
koji ti je ovo profil gume
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Dobar kecman,samo po mom ukusu su bili bolje one 13-ske felge vise ide na old school i uzmi ofarbaj ralicu u mat crnu,skroz je blijeda,golfac je zvrk ;)
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Fino mu stoje te felge samo sto nekako izgleda malo ofucan ili ga nisi oprao,neznam sto je ali generalno je jako ljep.
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

baš prolazio tuda kada si ga slikao,ako je to bilo u subotu?ofarbaj tu ralicu,biti će tri puta ljepši.
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Nije lose, felge 13 sirene ipak sto si ih radio puno bolje leze...i jeli samo to do slike ili do mene, ali zadnji trap ti nekako nazad bjezi :icon_question: nadam se samo da je do slike ;)
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

ma idemo sto orginalniji lip ce se farbati auto je tek sklopljeno ima jos sitnica kao zanji most staviti od gti farbati i t.d. bitno je da je motor uredu i sve ostalo a sitnice se daju uraditi . gume su trenutno na njemu 195 50 15r
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

ev nisam odavno stavio koju sliku i desavanje s kecom . kec se voza i sve je ok dobio je sponzora za lakiranje i naravno ja kao drugi sponzor , hhehe danas je malo poliran i uslikano malo da osvjezim garazu..


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Jeli ovo struho po veznom limu tj prsima ? I nekako mi druze lose ispala ova ralica :icon_rolleyes:


Nekako mi je bolje izgledao sa onim sirenim 13 nego sa ovim f&i ;)
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Anes_mo je napisao(la):
Jeli ovo struho po veznom limu tj prsima ? I nekako mi druze lose ispala ova ralica :icon_rolleyes:


Nekako mi je bolje izgledao sa onim sirenim 13 nego sa ovim f&i ;)

drug trazim orginalnu ralicu pa oko ove mi se neda zajebavati samo je presprico da nije onaka. sve je izvareno napred samo je osatalo malo kitovati to prije farbanja
 
Top