golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

tibor987 je napisao(la):
Jel to ralica ispo ddrug...sto tako cudno izgleda ? Inace fino napreduje ;)

ralicu je koliko znam on radio od poliestera ili cega vec...


GOLF za sada odlican... :cool::cool::cool:
 
Legend
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

odlicno druze,a koliko znam ralicu je anes kopirao .... dobro izgleda,kad se polakira i odradi sve ce to sjesti na svoje
 
BHT Ovisnik
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

svaka cast,koliko samo ljepsi ovaj crveni:cool: ako nista nekada bijelog bar lakiraj nanovo cijelog:icon_smile:

a hoce li ti puknut lako ova ralica ako negdje zakacis,svakako izgleda dobro:cool:
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

CoL3 je napisao(la):
svaka cast,koliko samo ljepsi ovaj crveni:cool: ako nista nekada bijelog bar lakiraj nanovo cijelog:icon_smile:

a hoce li ti puknut lako ova ralica ako negdje zakacis,svakako izgleda dobro:cool:
ojacana je ralica maksimalno nadam se da nece puknuti ona je radena od polijestera 3 sloja plus veze se na fabricku malu ralicu tako da nebih trebalo na sitni udar puknuti a ako pukne ima lolijestera izliti novu barem je to jeftino
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Jesi li ovo pod farbao cetkom ?

Nemoj zurit radi polako bolje ga zavrsit za 2 god kako treba neg nabrzinu i sve sfuserit ;)
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Anes_mo je napisao(la):
Jesi li ovo pod farbao cetkom ?

Nemoj zurit radi polako bolje ga zavrsit za 2 god kako treba neg nabrzinu i sve sfuserit ;)

nije pod je grub jer je zastita takva spricom ce se farbati unutra boja auta
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

radi se punom parom auto je napokon malo provozano al samo ispred garaze moram rijesiti jos neke stvari. zadovoljan sam kako radi , odlucio sam staviti felge 13 8 j(rucni rad) ev klip pa ima na njemu felge kako stoje..

http://www.youtube.com/watch?v=ikJA5evf4Fo
 
Top