golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

anes golf je napisao(la):
Nelle_G je napisao(la):
Sta si polirao a farba otpala na gepeku ???:icon_question:

hauba je polirana blatobrani i krov. gepek se farba sponzori idu na sajbu

Ako ces farbat gepekt nebi bilo lose da uradis ovo crno okolo (neznam tacan naziv) kao sto je dolazilo na svim gti kecevima. I ove linije sa strane ;)

Volkswagen-Golf_I_GTI_1976_800x600_wallpaper_03.jpg
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Anes_mo je napisao(la):
anes golf je napisao(la):
Nelle_G je napisao(la):
Sta si polirao a farba otpala na gepeku ???:icon_question:

hauba je polirana blatobrani i krov. gepek se farba sponzori idu na sajbu

Ako ces farbat gepekt nebi bilo lose da uradis ovo crno okolo (neznam tacan naziv) kao sto je dolazilo na svim gti kecevima. I ove linije sa strane ;)

Volkswagen-Golf_I_GTI_1976_800x600_wallpaper_03.jpg
naravno da tako radim imam te linije s strane dosle mi na zelenom gti i to na gepeku i na rezervaru on ima isto
 
Legend
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

samo polako anese , doci ce sve na svoje,naj vaznije je sto imas podlogu spremnu za pravog old school kec-a ;)
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Gledam komentare, sve neko omalovažavanje. Ne valja ti ono, struho ti Golf, ružne ti felge, guli ti se boja. Dajte ljudi pokažite vaša auta i projekte i naučite se već jednom normalno komunicirati. Siguran sam da vi koji serete ne znate sami majstorisati ni trećinu oko svog auta, kao što Anes zna. Najlakše je dati pare majstoru i reći šta da pravi. Momak je neumoran, i na stranu što se ni meni neke stvari ne sviđaju ja mu skidam kapu zbog truda i radova. Sve to košta. Vi sa svojim glupim komentarima ne dajete nikakve sugestije i podstrek da se napreduje nego samo doprinosite da momak ode sa foruma.
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Anese furaj svoje i boli te briga.Najlakše je srati po tuđem radu.Keca redovno viđam,jučer sam ga opet vidio baš tu gdje si ga slik'o na Spiljanskom,možda si i ti mene primjetio,prolazio sam tuda,Kadett D trula višnja boja. ;)
 
Početnik
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Druze kec je dobar i kao sto eness kaze imas predobruu podlogu za oldschool. Samo ti polako radi siguran sam ja da ce on biti savrsen! I ovo je samo sa strane znaci nista da te ja sad guram da stavis , ali dobronamjeran savjet vrati mu one 13-ke sirene celicne prejake su mu ! ;)

Pozz :cool:
 
Početnik
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Ja cu ti poslat gti volan, eno na piku stoji, malo je ostecen, nista strasno...pa nekad ga sebi presvuci... ;)
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

dobar kec, gdje nabavi ove krambolke... bas su rijetke, u mom naselju ima neki stari ciko na svom kecu, morace zavrsiti na mom kecu:D:D:D:D
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

kad je kec kupljen , branici su dosli na njemu. ocito me neki ljudi nevole pa seru vazda isti nema veze ja sam auto prestavio pa nek se zna cije je kada se gleda po gradu. polahko imam sad preci stvari u zivotu da rijesim i uradim (cuniram) ja skupljam orginalne djelove i hocu da napravim orginanog keca gti jer ja volim to auto i cjenim . imam jednog seljackog a drugog fabricko hehehe. hvala jaranima koje su uz keca i cjene sto ja radim dio po dio .;);)
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

prvo brate svaka cast na dosad odradjenom radu i sto si se uopce usudio dati u bilo kakav projekat,s obzirom da je auto moze se reci starije od gotovo svih clanova foruma,kao drugo svi nesto seru nevalja ovo nevalja ono a pola njih (ukljucujuci i mene)nemoze da dotjera auto 20 godina novije u super stanje,i kao trece cim je nekom srati po necemu svi se javljaju a poslije kad zavrsis i sve bude(abd) perfektno svi ce se javljat odlicno,super i tako to i polizat sto su posrali!brate svaka cast i samo naprijed!!!dosad odlicnooo!;););)
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

ma daj drug oba golfa su dobra nema sta, polake jbg, pusti zavidne duse, tzv cunere satro tunira auto a na parkingu mu pola litra ulja ispod auta., bice ovaj golf odlican....:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top