golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ovaj crveni je definitivno puno bolji projekat,, bijeli je katastrofa:icon_cry:

ne znam zasto svi bijelog ocrnjavate kad je autic veoma fin i radjen onako kako se njemu svidja, uostalom kada ga vidite uzivo onda donosite predrasude, jer auto zasluzuje postovanje svim onim sto je uradjeno na njemu, svidjelo se to vama ili ne, a ne hvaliti svako drugo auto koje je zatamljeno i spusteno (bilo godinama bilo namjenom) :cool:
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

zen_3dom je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ovaj crveni je definitivno puno bolji projekat,, bijeli je katastrofa:icon_cry:

ne znam zasto svi bijelog ocrnjavate kad je autic veoma fin i radjen onako kako se njemu svidja, uostalom kada ga vidite uzivo onda donosite predrasude, jer auto zasluzuje postovanje svim onim sto je uradjeno na njemu, svidjelo se to vama ili ne, a ne hvaliti svako drugo auto koje je zatamljeno i spusteno (bilo godinama bilo namjenom) :cool:

realno na bijelom pogledaj sastav karambolke i ruba i dovoljno je ostalo ne trebam ni spominjati pa da je od platine...
nemoj biti ogranicen, pogledaj na kvalitet a ne kvantitet radova

s1ck je napisao(la):
zen_3dom je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ovaj crveni je definitivno puno bolji projekat,, bijeli je katastrofa:icon_cry:

ne znam zasto svi bijelog ocrnjavate kad je autic veoma fin i radjen onako kako se njemu svidja, uostalom kada ga vidite uzivo onda donosite predrasude, jer auto zasluzuje postovanje svim onim sto je uradjeno na njemu, svidjelo se to vama ili ne, a ne hvaliti svako drugo auto koje je zatamljeno i spusteno (bilo godinama bilo namjenom) :cool:

realno na bijelom pogledaj samo sastav karambolke i ruba i dovoljno je, ostalo ne trebam ni spominjati pa da je od platine...
nemoj biti ogranicen, pogledaj na kvalitet a ne kvantitet radova


crveni je sasvim druga prica bar do sada
13ke odlicne samo kakav manji profil gume da nadjes...
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

zen_3dom je napisao(la):
spusti, zatamni, nabij felge i gotov posao :cool::cool::cool::lol:

prvo to nije parola koje se ja drzim...
mada ako vec zelis da znas i to je puno bolje ako se uradi kako treba nego nakacit po autu svakakvih sranja...
uglavnom svakom svoje forum je za to da se daju komentari i kritike...
 
BHT Ovisnik
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

auuuuu,ovo vec izgleda odlicno,kad se to sve zavrsi bit ce extra,felge su isto fine,samo nastavi ovako:cool:
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ovaj crveni je definitivno puno bolji projekat,, bijeli je katastrofa:icon_cry:

bjeli je uraden za stayla a posto sam svakavi sranja vidio ne zelim nista bjeli se voza svaki dan.. kada se auto vidi uzivo drukciji je a jebo slike. kada zavrsim crvenog slijedi bjeli utezanje obrva i .t.d. imam ja jos preci stvari od auta :cool::cool:
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

anes golf je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ovaj crveni je definitivno puno bolji projekat,, bijeli je katastrofa:icon_cry:

bjeli je uraden za stayla a posto sam svakavi sranja vidio ne zelim nista bjeli se voza svaki dan.. kada se auto vidi uzivo drukciji je a jebo slike. kada zavrsim crvenog slijedi bjeli utezanje obrva i .t.d. imam ja jos preci stvari od auta :cool::cool:

samo polako i kvalitetno :cool:
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Napravi te kocnice umalo kroz garazu da proletis :lol::lol::lol: otima se kec svaka cast;)
 
Administrator
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

uuu veoma ce fino to da izgleda... svaka cast...
znas sta radis...


ljudi bijelog zaobidjite u ovoj temi jer nije garaza o njemu vec o crvendacu i ne ulazite u off sa njim:D
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

da malo osvjezim garazu auto je maknuto iz garaze. novo je uradeno na autu farovi fabricki samo malo doradeni maska i t.d ralicu nemam kad da pripremim i ofarbam imam preci stvari .


Uploaded with ImageShack.us
u planu imam zadnji most malo da prosirim da tockove izbacim vani a da ne trpe lezajeve. zadnji most je od gti koplet , imam distance 1.5 cm to mi je malo. uradio sam podmetac ili kako se to zove ispod glavcine lezajeva 2cm tockovi bih trebali vani 3.5 cm a felge su 13r s falcom oko 8j ev slike kako to izgleda sto je masinski uradeno i samo trebam ufatiti vremena da se nabaci na auto


Uploaded with ImageShack.us
 
Top