golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

esso_sa je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
zen_3dom je napisao(la):
Jbte,raritet zesci dje to nadje:icon_biggrin:.1.6 110 ks motor jeli,nije neka verzija iz dvice.

Mislim da je 1.8 112ks ;)
I meni se cini koliko vidim,dobro to je vec iz dvice ubacen osim ako nije "special edition"jedinica orginal u sto cisto sumnjam.:)

Kecevi GTI koji su se proizvodili od 1976 do 1982 su imali 1.6 motore sa 110 ks.
U modele poslije 1982 godine su ugradjivali novije 1.8 motore sa 112 ks koji su se onda nastavili ugradjivati i u dvicu gti ;)
Znaci nije nikakav "special edition" nego je fabrika tako radila

Je,u pravu ste,na ovoj zadnjoj slici izvadjen mi je izgledao kao iz dvice,ucini mi se da mu K glava i usis idu na lijevu stranu;)

alenx je napisao(la):
Tako je sulc de malo pojasni istoriju GTI-jeva a pogotovo keceva cuj "special edition":lol:
Bio je i takav ali jos nisam nacisto kakva je sve ergela bila u njemu,cini mi se za Africko trziste,a priznajem,mislio sam da je kec imao samo 1.6 gti motore,nisam to previse proucavao onaj sa 1.6 je prvi i naj cuveniji.
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

e neka se radi svaka cast ali uvijek postoji ali :lol: hehehe pa sto kad si vec farbao nisi fino zastitio ta crijeva od kocnica ,motor od brisaca,letvu volana ,prekitovao to fino oko desne solje sve je posla sat vremena a ovako isto ko da samo daj da se ofarba i to je to a boja je dobra na oko je org.GTI

i sto si izvlacio ove crvene linije po karambolci rukom neraVNO je ostalo, obrisi to i prespricaj ali fino zastiti i ismirglaj nemoj samo onako da ti ispadne iz ruku

sretno u nastavku
Kad sulc vidi ima da te nema hahahahaha salim se ali posveti se malo vise tome ;););)
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

alenx je napisao(la):
e neka se radi svaka cast ali uvijek postoji ali :lol: hehehe pa sto kad si vec farbao nisi fino zastitio ta crijeva od kocnica ,motor od brisaca,letvu volana ,prekitovao to fino oko desne solje sve je posla sat vremena a ovako isto ko da samo daj da se ofarba i to je to a boja je dobra na oko je org.GTI

i sto si izvlacio ove crvene linije po karambolci rukom neraVNO je ostalo, obrisi to i prespricaj ali fino zastiti i ismirglaj nemoj samo onako da ti ispadne iz ruku

sretno u nastavku
Kad sulc vidi ima da te nema hahahahaha salim se ali posveti se malo vise tome ;););)

Prestize ti mene sa "direktivama" tako da necu i ja sad pisat duplo... Anese, poslusaj sta ti je Alen rekao ;)
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

sto nije zasticeno to se mjenja hehehhe imam ja djelova na izvoz pa nisam ni zasticivo to . ova doljna slika je prva ruka nanosenja boje a posto slabo pokriva tako je ispalo a gorna je finalni proizvod hehehh ima puno posla sad treba motor cistiti i farbati neke djelove .



necu ja drug stajling nego orginal samo nisam htjeo nista variti sam vise orginalno jer nisam htjeo bas glatku povrsinu kao kod tebe
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

ev malo da osvjezim temu motor je ubacen i struja je uradena jos gorivo pa kad zavrsim to stavim slike a nabavio sam nesto za gti stiglo iz njemacke


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

e jbga anese, usra ti i sefa i stanicu :lol:
moglo je mozda i malo bolje da se ovo ofarba :D
 
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Prelijep golf Anese. Ima po Mostaru par finih golfova, ovakvih modela "Swallow tail". Uvjek se okrenem za njima da vidim ove branike. ojj mama kako cu ih klepiti jednog dana. sumnjam da one dede znaju sta znace oni branici u svjetu golfova danas. :cool:
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

funky je napisao(la):
e jbga anese, usra ti i sefa i stanicu :lol:
moglo je mozda i malo bolje da se ovo ofarba :D

ofarbano je dobro samo neke djelove nisam farbo jer ide zastita preko njih a ona je crna a neki se djelovi mjenjali kad je motor stavljen sve odradeno lijepse izgleda nego ovako bice slika uskoro
 
Top