golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

ev malo da postavim trenutni radovi na golfu sve je izvadeno iz gti sad ide na poliranje i farbanje neki djelova motora i t.d.


Uploaded with ImageShack.us
branik nazad ispoliran i stavljen na auto



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Još nije ofarbannnnnn...pa stvarno...šalim se samo polahko..sretno...pozzz:cool:
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

konacno malo AKCIJE:lol: extra golf , respect za "orginalnost" :icon_smile: :cool::cool:
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Dobar ce bit,samo da te pitam jeli ovo gore orginalni gti kec sto si ga rastavio :icon_eek:
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Anes_mo je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
zen_3dom je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Dobar ce bit,samo da te pitam jeli ovo gore orginalni gti kec sto si ga rastavio :icon_eek:

jeste ;);)
Jbte,raritet zesci dje to nadje:icon_biggrin:.1.6 110 ks motor jeli,nije neka verzija iz dvice.

Mislim da je 1.8 112ks ;)
I meni se cini koliko vidim,dobro to je vec iz dvice ubacen osim ako nije "special edition"jedinica orginal u sto cisto sumnjam.:)
 
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

kec je orginalan bio, nikada nista ubacivano prebacivano, anes nasao i uzeo, posto je truo dosta bio odzada, a planirao raditi crvenog, dosao ko kec na 11, tako da je njega rastavio i polako pakuje u crvenog :cool::cool:
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

GTI FAN je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
zen_3dom je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Dobar ce bit,samo da te pitam jeli ovo gore orginalni gti kec sto si ga rastavio :icon_eek:

jeste ;);)
Jbte,raritet zesci dje to nadje:icon_biggrin:.1.6 110 ks motor jeli,nije neka verzija iz dvice.

Mislim da je 1.8 112ks ;)
I meni se cini koliko vidim,dobro to je vec iz dvice ubacen osim ako nije "special edition"jedinica orginal u sto cisto sumnjam.:)

Kecevi GTI koji su se proizvodili od 1976 do 1982 su imali 1.6 motore sa 110 ks.
U modele poslije 1982 godine su ugradjivali novije 1.8 motore sa 112 ks koji su se onda nastavili ugradjivati i u dvicu gti ;)
Znaci nije nikakav "special edition" nego je fabrika tako radila
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Tako je sulc de malo pojasni istoriju GTI-jeva a pogotovo keceva cuj "special edition":lol:
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

orginalni je gti motor je 83 god pa zato je 1.8 82 kw gti. auto je orginalno stari ga covjek vozo u zadnje vrijeme je lezo vise nego vozo jer je odjevljen 2008 godine, sad je rastavljen i pakuje se u crvenog sva oprema od gti i radi se kao orginalan;)
 
Top