GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mirsadgolf je napisao(la):
neznam gdje ćeš naći,ja sam jednu dobio od člana anesgolf,a drugu sam nabavio preko pik-a,možda da potražiš na nekom otpadu,ali ćeš teško naći.

u svakom slucaju hvala ;)
 
već neko vrijeme razmišljam o izgledu prednjih tapacirunga ,pa sam mislio nešto izmjeniti,mislim na izgled i neke panele za zvučnike da nabavim.pa ovih dana stigli su mi prednji tapacirunzi ali plavoj boji,pa sam mislio presvlačiti u eko kožu crnu i još nekih detalja.najbitnije je to što ovi tapacirunzi su extra sačuvani,mislim na ploču . ako neko ima neki prijedlog nek javi i ako neko možda ima neke panele možda bi mi ogovarali da ne pravim.
 
ovih dana nađoh prekidače za el.podizače koje planiram postaviti na tapacirunge koje planiram praviti,pa evo slika

Uploaded with ImageShack.us,a evo i čep rezervara originalni koji je teško naći,a ima i ključ

Uploaded with ImageShack.us
 
evo našao sam prednju haubu,u veoma dobrom stanju ima malo ogrebotina,ali nije kriva i onako ću je farbati i dotjerati sve sitnice,pa evo jedna slika sa pika

Uploaded with ImageShack.us
 
danas kupio veoma rijetke stvačice za golfa.u pitanju su vdo satići od kojih mi je najdraži volt metar.cijena satića je bila 30km i mislim da je solidno.jedino ovaj desni nisam siguran šta tačno mjeri i svi satići su bili u jednom kecu.evo slika

Uploaded with ImageShack.us

pa neko ako zna šta mjeri ovaj desno satić neka piše
 
Član
mirsadgolf je napisao(la):
danas kupio veoma rijetke stvačice za golfa.u pitanju su vdo satići od kojih mi je najdraži volt metar.cijena satića je bila 30km i mislim da je solidno.jedino ovaj desni nisam siguran šta tačno mjeri i svi satići su bili u jednom kecu.evo slika

Uploaded with ImageShack.us

pa neko ako zna šta mjeri ovaj desno satić neka piše



Mislim da je pritisak ulja druze;)
 
raspitao sam se za ovu vdo cikicu što mi je bila nejasna i svi kažu za pritisak ulja samo trebam nabaviti gljivu koja to mjeri . na standardnu gljivu ne mogu skopčati jer ona samo gasi lampicu na tabli,pa moram je zamjeniti koja ima dva izvoda za pritisak i lampicu
 
danas nabavljene rh cup 15" felge sa gumama 195/50 sa 7 jota u veoma dobrom stanju i postavio sam na auto i pokisnuo jer kiša pada skoro cijeli dan.slike ću postaviti dok uslikam.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top