GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
GolFanatiCars je napisao(la):
druze golf je za svaku pohvalu vidio sam te danas dva puta, jednom na almy parkingu od benzinske oko 16 i 20 :icon_smile:

spustit i felge dobre stavit i samo uzivaj u golfu :)

trebao si se javiti
 
danas malo radio na golfu.zamjenio ulje u motoru i prilikom ispuštanja ulja vidim da na oba vanjska kinetička zgloba puknute mandžetne,pa sam i njih zamjenio.najgora mi je ona grafitna mast jer je teško ruke oprati.
 
juče bio kod bosch majstora i radio mi bosch pumpu, procurila na polugi gasa,ništa strašno ali morao sam uraditi jer vlaži i kapa niz pumpu,pa da mi ne bi nagrizlo crijeva.danas pregledao sve grijače i svi ispravni.uglavnom po malo čeprkam,mada ovaj snijeg zeza pa je teško bilo šta raditi,jedino lopatanje.uglavnom jedva čekam lijepše vrijeme za neke ozbiljnije radove.
 
Nije me dugo bilo,juće postavio zaštite ispod ručki protiv obijanja(nasilnog zabijanja šarafcigera),a sutra ću uslikati i radim po malo kako mi vrijeme dozvoljava.Uglavnom ponešto se radi i nešto sam sa carbonom radio.
 
danas napokon nakon dužeg vremena nazove me momak od kojeg sam kupio prednja sjedišta i kaže da će mi dati zadnju klupu sa dezenom kao što su moja prednja,s time da ja njemu kupim drugu i tako smo uradili.bio sam sretan jer ću napokon srediti sjedišta da budu full.platno sam več skinuo sa zadnje klupe još da nađem nekog tapetara,da mi presvuče moju zadnju klupu.mnogi će reći zašto nisam postavio cijelu klupu,pa evo da kažem jer ne može puno visok naslon ružno stoji.postaviću i sliku rastavljene klupe



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Hhahah konačno si kupio zadnju svaka čast...a ovo oko bravica možda ružno izgleda al ja ih imam jedno 10 godina i nikad niko nije pokuasao d aobije bravu...hehehhe korisno dosta...pozzzz:cool:
 
bad_look je napisao(la):
Hhahah konačno si kupio zadnju svaka čast...a ovo oko bravica možda ružno izgleda al ja ih imam jedno 10 godina i nikad niko nije pokuasao d aobije bravu...hehehhe korisno dosta...pozzzz:cool:

hvala drug,samo još tapetar da to sve ukroji,a što se tiče onih ispod brava,šta ću kad su ga obijali 6,7 puta pa sam postavio
 
Član
mirsadgolf je napisao(la):
s7000189.jpg

gdje si nabavio ove zastite ? trebao bih i ja ovo obavezno staviti, posto su mi Golfa 2-3 puta pokushali da obiju tj. da izvale steku sarafcigerom :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:
 
neznam gdje ćeš naći,ja sam jednu dobio od člana anesgolf,a drugu sam nabavio preko pik-a,možda da potražiš na nekom otpadu,ali ćeš teško naći.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top