GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: GOLF mk1 KARMANN postavljena sjedišta

svaka cast Mirsooooooooooooo ;) da se i meni samo vratiti u formu,pa da ti stagod odradimo vise :icon_sad:
 
RE: GOLF mk1 KARMANN postavljena sjedišta

strujaze je napisao(la):
svaka cast Mirsooooooooooooo ;) da se i meni samo vratiti u formu,pa da ti stagod odradimo vise :icon_sad:

samo drug polako da ti ozdravis,pa poslije kad budes puno bolje onda neces imati mira :icon_smile:

juce navarena izlazna cijev od prokroma ¤ fi 50mm,nisam stigao slikati.stara rora mi išla na živce jer je brujala ,bila na nitnama pa se rasklapala.
 
RE: GOLF mk1 KARMANN postavljena sjedišta

trenutno su u fazi izrade podloga za sat koje je crtao tvrdoglavi,pa kad izradim bit ce slike.
 
Član
RE: GOLF mk1 KARMANN postavljena sjedišta

nisi me skontao onda u zavidovicima kad sam te preko semafora preticao, audi a6 strane table, palio sam ti 4 zmigavca:cool:
 
RE: GOLF mk1 KARMANN postavljena sjedišta

malo i novih slika jer je auto oprano

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

ArminM je napisao(la):
nisi me skontao onda u zavidovicima kad sam te preko semafora preticao, audi a6 strane table, palio sam ti 4 zmigavca:cool:

nisam znao ko pretiče

neki dan bio u fis-u u Vitezu i neki lik sa golfom tricom na uljucenje na glavni put pusti kočnicu i zapuca me zadnjim krajem u prednju karambolku i ošteti mi nosač tablice.evo slika

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Daj vec jednom stavi neke fine felge na auto :)
Golf je ekstra ali bez felgi.... a ne bi bilo lose ni zakucati ga za pod :)
 
Član
Ako se mene pita nadji mu Snowflake fegle od Vw-a orginalne,nazad distancere tek tolko da izbacis zadnje tockove da budu u ravnini s prednjim i to je to, poliraj ih i pozadinu im u boju auta uradi stavis neku malo nizu 14ku gumu i imas pravi old school primjerak ;)
 
druze golf je za svaku pohvalu vidio sam te danas dva puta, jednom na almy parkingu od benzinske oko 16 i 20 :icon_smile:

spustit i felge dobre stavit i samo uzivaj u golfu :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top