GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
upracen na radnom mjestu, tj uparkiran, fele extra legle :D sljedece malo ga prizemljit i bombon :cool:
 
Limpi je napisao(la):
upracen na radnom mjestu, tj uparkiran, fele extra legle :D sljedece malo ga prizemljit i bombon :cool:

ma hvala drug,samo još neke malo bolje gume,a spuštanje možda.i još da napomenem et je 37 kako sam ja vidio,neki su pitali
 
felge trenutno skinute jer tražim distance nazad mi gume dodiruju opruge i tražim dvije gume bolje jer su moje po slabe,pa ako neko ima gume nek javi na pm pa da dogovaramo ili neki možda moj dio
 
evo uslikao sam i središnje poklopce,jest da nisu perfekni,ali je bitno da imaju sva četiri i nabavio sam duže šarafe za prednje točkove jer sigurnost je na prvom mjestu.distanceri za nazad će ovih dana uskoro biti i felge ću ponovo postaviti na golfa.

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
 
napokon napravljene distance od starih rukavaca,da postavim nazad iza postojećih rukavaca i debljine su 1 cm,kao i novi šarafi jačine 12.9.ove distance moram postaviti jer nazad pod optrećenjem gume kaće od opruge,jer su široke,pa tako da ovih dana,ću ovo postaviti.evo jedna slika kako to izgleda

Uploaded with ImageShack.us
 
ovih dana nabavljene dvije gume barum za naprijed.postavljene su na felge i stavio sam na auto da probam,pa slike ću staviti kad uslikam.gume imaju dobre prilično šare.uglavnom ovih dana trebam i distance postaviti nazad pa ću sve fino poslikati.evo nađoh i slike sa pika od guma

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
 
evo večeras došla kimoletraža na sjajnih 300 hiljada i orginalan je sat koji je došao u njemu samo sam ja mjenjao sat od obrtomjera ubacio obični sat jer je bio benzinac a nije mogao raditi na dizelu.pa evo slike,mada odsjaj sa prozizne plastike malo zeza,ali se vidi

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Ooooooooo kolega cestitke na predzenoj kilometrazi i da te u buducnosti ceka bar jos toliko sretno predzenih kilometara...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top