GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
poslije duže vremena uspio sam naći lika da mi oštampa podlogu za obrtomjer koji ću ugraditi u tablu mjesto analognog sata.stvar je bila u tome što se crna podloga teško štampa da bude baš crna pa smo nabavili crnu plastiku na koju je štampano sjajnim brojevima jer nema bijelu boju za štampanje,a trebalo je i izmjeniti dimenzije jer je ovo dvojkin obrtomjer pa sam morao krug smanjiti a podioke da budu tačni,pa je sve to malo bilo komplikovano.uglavnom sam prezadovoljan kako je ispalo i neko ko bude htjeo u keca obrtomjer neka slobodno pita šta mu treba jer dizeli nemaju obrtomjer samo benzinci.pa evo i dvije probne slike, a poslije ću ljepše slikati kad se to ugradi u auto

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Izgleda ovako odlično, samo kad postaviš stavi slike da vidimo kako to izgleda pod osvijetljenjem....pozzzz:cool:
 
fino si odradio za obrtaje, ali trebo si podlogu prilagodit km/h satu, da bude kockasta a ne okrugla pa da izgleda ko fabricki
 
GreenDevil je napisao(la):
fino si odradio za obrtaje, ali trebo si podlogu prilagodit km/h satu, da bude kockasta a ne okrugla pa da izgleda ko fabricki

druže imaš sliku sa kilometrima i one idu u krug samo misliš da je kockasto,bolje pogledaj sliku prije pa ćeš vidjeti

bad_look je napisao(la):
Izgleda ovako odlično, samo kad postaviš stavi slike da vidimo kako to izgleda pod osvijetljenjem....pozzzz:cool:

biće samo dok ugrabim vremena da sve skompletiram
 
GreenDevil je napisao(la):
znam kako izgleda ali si trebo i obrtaje u onom fazonu, da su duze crtice...
možda su trebale malo duže crtice,jer niko neće da se zeza oko sitnica bez obzira što kažem da mi nije bitno koliko košta samo da se napravi.uglavnom i ovako je super ispalo,jer sam i prije još radio nekih varijanti ali nije bilo dobro jedino je ovo ispalo dobro
 
danas napokon skompletirao alu felge sa gumama na auto,s time da sam odustao od guma 195/50 r15 nego sam nabavio sve četiri continental 185/55 r15 puno je mekše sa njima.slike će biti.još da napomenem ako neko slučajno ima jednu ovu continental ljetnu nek se javi da dogovorimo jer jedna moja guma je malo oštećena,pa bih je zamjenio.
 
da ne bi ispalo da samo obećavam,pa evo slike kako izgleda sa continental 185/55 gumama i malo sam nazad spustio i ljepše izgleda.malo je auto prljavo ali ne može uvijek biti čist

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.usevo kako izgleda odozdo

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.usjoš da napomenem da ventili na felgama su cijeli željezni a ne neka kopija što mi je drago

Uploaded with ImageShack.us
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top