GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: GOLF mk1 KARMANN postavljena sjedišta

evo slika kako obrtomjer izgleda u tabli,mislim moja nije skinuta nego imam dvije,pa da vidim kako izgleda.nisam bas zadovoljan podlogom obrtomjera,ali šta ću kad nemogu naći orginalnu ili barem kad bi mi neko odradio cajgere.

Uploaded with ImageShack.usnapominjem da tabla nije skompletirana samo proba
 
Član
RE: GOLF mk1 KARMANN postavljena sjedišta

nije loše...al imašt ti još ovdje posla...bgm..sretno..pozzzz:cool:
 
Član
RE: GOLF mk1 KARMANN postavljena sjedišta

cijenim trud, ali nije to to,,, morat ces naci origigi tablu s obrtomjerom
 
RE: GOLF mk1 KARMANN postavljena sjedišta

ArminM je napisao(la):
cijenim trud, ali nije to to,,, morat ces naci origigi tablu s obrtomjerom

nema cak ni u njemačkoj table od dizela sa obrtomjerom,ima od benzinca svugdje.moja ce tabla biti dobra samo neko cajgere da odradi
 
Član
RE: GOLF mk1 KARMANN postavljena sjedišta

moja ti je onda preporuka da prebacis i cajger od brzinomjera sa mk2 i onda uradis neke fine podloge,mislim da bi tako bilo nekako ljepse, skladnije:cool:
 
RE: GOLF mk1 KARMANN postavljena sjedišta

ArminM je napisao(la):
moja ti je onda preporuka da prebacis i cajger od brzinomjera sa mk2 i onda uradis neke fine podloge,mislim da bi tako bilo nekako ljepse, skladnije:cool:

nemoze se uklopiti,jer sam morao i ovaj od obrtomjera sjeći sa strana da bi legao.samo bi volio odraditi podloge i prilijepiti i nista se nece vidjeti.na obrtomjeru su dvije podloge,pa je ružno,a kad odradim cajgere onda ću skinuti ovaj dvojkim i prilijepiti na kečev i biti će onda dobro
 
Član
RE: GOLF mk1 KARMANN postavljena sjedišta

bitno je da se nesto radi. sjedista su extra sjela, dobro si ti to uradio ;)

a obrtomjer pogledaj na forumu bila je negdje tema, remblender ili nesto tako nick momku je pokrenuo, a bilo od mnogo auta cajgera
 
Član
RE: GOLF mk1 KARMANN postavljena sjedišta

mirsadgolf je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
cijenim trud, ali nije to to,,, morat ces naci origigi tablu s obrtomjerom

nema cak ni u njemačkoj table od dizela sa obrtomjerom,ima od benzinca svugdje.moja ce tabla biti dobra samo neko cajgere da odradi

Kec nije nikad ni imao na dizelu obrtaje i golfovi gtd su dolazili bez obrtaja, tako da netrazis nesto sto nema ;)

Najbolje bi ti neko uradio obrtaje kao u gti-a samo do 5 , isprintas na samoljepljivu foliu i zaljepis.
 
RE: GOLF mk1 KARMANN postavljena sjedišta

tvrdoglavi je napisao(la):
pogledaj ima li nesto za tebe ;)

KLIKNI OVDJE

Ako imas neku svoju zamisao,da se promjene slike,boje itd.odradit cu ti ja u PS-u

drug ja bih htjeo odraditi samo ovaj obtomjer da bude fin.mislim da bi najlakše to bilo odraditi tako ako imas od benzinca keca obrtomjer i od dvojke dizela obrtomjer
 
RE: GOLF mk1 KARMANN postavljena sjedišta

druze uzmi tu podlogu tj cajger i odnesi nekom da ti skenira , zatim kad je budes imao ko sliku odstampaj umanjenu velinu sve dok ne bude ti odgovarajuce velicine cajger i kad nadjes pravu velicinu sebi to fino odradi tj zalijepi ;)

svaka cast na trudu ;)
 
RE: GOLF mk1 KARMANN postavljena sjedišta

GolFanatiCars je napisao(la):
druze uzmi tu podlogu tj cajger i odnesi nekom da ti skenira , zatim kad je budes imao ko sliku odstampaj umanjenu velinu sve dok ne bude ti odgovarajuce velicine cajger i kad nadjes pravu velicinu sebi to fino odradi tj zalijepi ;)

svaka cast na trudu ;)

sve je to fino riječima opisano,ali ja bih volio kad bi mi neko to odradio,da mu dam podloge i da odradi
 
RE: GOLF mk1 KARMANN postavljena sjedišta

danas bio sa čovjekom od kojeg sam kupio sjedišta i ineresovalo me koja je oprema njegov golf 3 iz kojeg sam izvadio sjedišta i on kaže to je "MOVIE" oprema.on ima cak i podmetace sa istim šarama.pokušavam sa njim pregovarati da mi zadnju klupu proda ili da mu nađem drugu pa da mogu svoju zadnju klupu srediti sa platnom od te klupe.
 
RE: GOLF mk1 KARMANN postavljena sjedišta

Tvrdoglavi mi pravi cajgere,pa se nadam uskoro da ce zavrsiti,pa da skompletiram tablu sa obrtomjerom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top