GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: GOLF mk1 KARMANN

kavaz je napisao(la):
ajde ajde, da vidimo to :cool:

biće biće slike,nego kad sam postavio sjedišta otišao da probam i ustanovim da mi je otišao ulozak bosch brave,pa sam morao pozuriti jer je več pao mrak,pa nisam stigao slikati
 
RE: GOLF mk1 KARMANN

golf je odlican,svaka cast,mislim da je No.1 trenutno u Ze :cool:
nesto ga ne vidjam kod one praone kod Monaca :icon_question:
 
Član
RE: GOLF mk1 KARMANN

tvrdoglavi je napisao(la):
golf je odlican,svaka cast,mislim da je No.1 trenutno u Ze :cool:
nesto ga ne vidjam kod one praone kod Monaca :icon_question:

il je kod mupa, ili gore kod praone, ili malo iza na parkingu :D
 
RE: GOLF mk1 KARMANN

evo dio koji mi je izvukao živce i kupio sam novi

Uploaded with ImageShack.us

pošto sam obrtomjer pokušavao pronaći i nisam uspio,odlučio sam prepraviti od golfa 2 i mislim da ce biti ok,samo mozda nekad poslije uraditi ljepšu podlogu jer ovdje su dvije podloge i evo slika prepravljenog

Uploaded with ImageShack.us

da ne zaboravim evo i slika postavljenih sjedišta u autu,samo još naći tricinu zadnju klupu sa ovakvim platnom i skinuti platno i moju presvuči jer je ovako siva nepaše

Uploaded with ImageShack.us
 
RE: GOLF mk1 KARMANN

lhasa_green_beast je napisao(la):
Drama, vidicu ja da slucajno nemam negdje od trice ali 99% da ne. Ako pase od pasata trice, tu sam :cool: tebi to tebi dzaba. ;)

moze i od pasata ali da ima ovakve šare platno jer samo takvu zadnju klupu trazim da ima isto platno kao na ovim prednjim
 
RE: GOLF mk1 KARMANN postavljena sjedišta

danas rastavio alternator,zaletovao žicu na diodu za obrtaje i isprobao kad sam sastavio,isprobao na licu mjesta obrtomjer i super radi.jos samo da skupim vremena da ugradim mjesto analognog sata,a na sredini ce biti digitalni satić.uglavnom po malo radim kako mi dozvoli vrijeme
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top