Golf Mk1 Diesel Das Auto

Golf Mk1 Diesel Das Auto

jesam,jesam,treba ih pazarit skoro...taman gledo gume 195/60/14,na akciji su conti premium contact2 116km,kada uzimam uzeti gospodske gume:D,ipak guma glavu čuva.
 
Legend
Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
jesam,jesam,treba ih pazarit skoro...taman gledo gume 195/60/14,na akciji su conti premium contact2 116km,kada uzimam uzeti gospodske gume:D,ipak guma glavu čuva.

continental je prava guma , skrati taj profil malo samo :cool::cool: , koja je sirina onih felgica ??
 
7J druže,taman da popuni blatobrane:cool:
a što se tiče profila teško da ću nać te širine gumu a nižega profila od 60,morao bih onda preći na 15 felge,a to ne bi dolazilo u obzir.
 
evo još par slika kako bi na kraju trebalo stajat


ralica treba na doradu,prijatelj kaže da ima kolegu koji je imao ovakvu gti ralicu pa će vidjeti od kakvog je materijala napravljena odnosno jeli čvršća od ove jer je ovaj materijal od kojeg je napravljena moja smola-šrot.Ako i ta druga bude šrot onda će ova moja dobiti metalni fram s unutarnje strane i još će se kitovati inače bih kitovo smolu svaka 2 dana :icon_evil: od kamenčića sa ceste.
 
Odlučujem se između ove dvije dimenzije guma,a felge na gumama ispod su 7J kao što su i moje buduće
7_195_45_R14_Falken.jpg

7_185_55_R14_Vredestein_2.jpg

7_185_55_R14_Vredestein.jpg

a ispod je razlika između 7 i 8J :D ,prednje su 7J a zadnje logično 8J
http://www.bs-teile.de/opel_show_big.html
 
mario_vts je napisao(la):
kralju koje ti dimenzije tocno trebaju da ti sutra pogledam!

care e ovako 185/55;195/45,185/60,sve na 14 felgama
taman sam gledao ima uniroyal 185/55 cijena sa 15%popusta 169km,a continenatal premium contact 116km,jedina je razlika što je profil 60 umjesto 55,razlika je preko 200km za sve četiri gume,a još je i continental najbolja guma od svih njih....hoću kazat razlika u cijeni je drastična,a u izgledu baš i ne.
 
Top