Golf Mk1 Diesel Das Auto

Golf Mk1 Diesel Das Auto

Legend
a vidi ga , Čehru dobio :D:D svaka cast,sad je tu podloga za sve sto si planirao , ja bi stavio plastike .... ako ce biti planovi onako kako si govorio ;)
 
Član
Fino uradjeno, moja jedina zamjerka sto nisi ispravio prsa prije farbanja, ako ces vec postavljat ralicu ;)
 
Član
Bit ce to fina vozilica, samo polahko s radovima. Koliko vidim na slikama zafarbao si malo ove kedere ali to ces ocistit kasnije predpostavljam. Sretno dalje
 
enesss je napisao(la):
a vidi ga , Čehru dobio :D:D svaka cast,sad je tu podloga za sve sto si planirao , ja bi stavio plastike .... ako ce biti planovi onako kako si govorio ;)

da,još uvijek važi mi onaj plan;),sad ovih dana trebao bih naručiti obrve,nisam znao da su pune skuplje za keca nego za cvaju obrve:icon_question:,ali ćejf je ćejf nema cijenu :D:D;)

imam dosta toga na umu,sad još više gledajući ga ovako friško ofarbanoga....kad budem stavljao gume i felnice petnaeske želio bih staviti kompletno novi kočioni sustav ABS,4 diska da popune felge iznutra da se ukopa umjestu kad stisnem pedalu iako i sad jako dobro koči,i tako radit po etapama odredit cilj.... i tako na kraju polako možda bude GTI 16-ventilac pod haubom;) samo su mašta i pare granica.
 
Član
Bitno je da se ima jaka volja, fali ti jos ralica i ove lajsne oko maske da budu indeticni ;) Imas dole u dine onu plitku ralicu, nema duboke ;)
 
evo koja u smiraj dana danas;)

još nisam uspio nabavit obrve,nadam se da će se sutra nešto riješit sa time
i još felgice šta kažete na ove
 
naravno mislim uzimati i gume ali trebam se odlučiti na koju dimenziju,a tri su u igri 175/55,185/55 i 195/50 sve 15-ske,sad su na njemu potpuno serijske 155/80 13-ke T index brzine,uzimao bih continentalove;)
 
ja mislim da bi na te felge fino legle 185/45 r15 jer iznad 45 ili 50 je vec visok profil mislim za prostor izmedju tocka i blatobrana,jos samo kad bi mogao servo volan ugraditi i bilo bi pravo.servo sam ja ugradio na svog,pa ako te nesto interesuje pitaj slobodno.
 
Top