Golf Mk1 Diesel Das Auto

Golf Mk1 Diesel Das Auto

mislio sam ovako izvest sjedala kao što je imao jedan član

samo što bih bila bijela koža umjesto crne i šivana isto crvenim koncem i sa sličnim logom;)
šta vam više dopada bijela ili crna koža:icon_rolleyes:
 
Legend
crno definitivno,i ljepse na boju auta i lakse za odrzavati

sa bijelom pre jak kontrast , onda kad sjednes samo u hlacama ostaje i vidi se na kozi,neces je moci naprati nikako druze
 
enesss je napisao(la):
crno definitivno,i ljepse na boju auta i lakse za odrzavati

sa bijelom pre jak kontrast , onda kad sjednes samo u hlacama ostaje i vidi se na kozi,neces je moci naprati nikako druze

imaš pravo druže,fino ali samo na slikama,trebo bi svaki max drugi dan čistiti da bude ostalo bijelo ko i bijela boja:icon_confused:,to sam znao odmah čim sam počeo razmišljati o boji kože al et..
 
Dobra je podloga za rad ova tvoja kecina :cool: Imas podosta posla oko limarije,ali sve se da srediti..Vazno je da imas volje i love . . Volja je jos najbitnija . . Imas dosta dobrih projekata MK1 na forumu pa pogledaj . . Ja ti zelim svu srecu,da ga napravis kako si zamislio ;)
 
B.M - Floyd je napisao(la):
Dobra je podloga za rad ova tvoja kecina :cool: Imas podosta posla oko limarije,ali sve se da srediti..Vazno je da imas volje i love . . Volja je jos najbitnija . . Imas dosta dobrih projekata MK1 na forumu pa pogledaj . . Ja ti zelim svu srecu,da ga napravis kako si zamislio ;)

Love kako tako:icon_rolleyes:,a volje dabome da imam;) hvala druže:cool:
 
Član
Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
uh drug moćne su štope pravo;),gdje to ima nabaviti i kolika bi im bila cijena,a evo taman sam se vratio od majstora i nabavit će mi lijeva vrata ova su bila privremeno riješenje što su sad na njemu,jer su originalna vrata bila odvaljena iz baglema:icon_mad:,al šta je tu je i takođe biće tu još dodan prednji spojler ili ralica kad bude lakiran u bijelu što će biti uskoro,to je za početak


Anes_mo je napisao(la):
Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
konto sam unutrašnjost izvesti u bijelome koliko je god moguće a da nije previše bijelo ako kontate :lol: znači neke sportskije siceve sa bijelom kožom i da se izveze na naslonu neki logo golf ili VW,GTI ili u tom stilu nešto i pozadi presvuć klupu u također bijelu kožu da se sve slaže sa tapacirungom i lakom,usput vidit i tu konzolu..ima posla,a vani isto bijele žmigavce,pozadi samo bi zatamnio štope,ili ih ostavio ovako

ili bih uzeo prozirne štope pa da bude ovako izgledo

stavio obrve na blatobrane,prednji spojelr od gti keca iako sumjnam da ću ga naći pa ću nešto improvizirati :cool:i naravno prelakiro auto u bijelu opet,ali želim čuti vaše mišljenje kakva bi mu boja pasala meni bi se još sviđala neka varijanta morski plave ili naravno crna,puna mi je glava ideja:icon_question:i na kraju naravno bbsice;)

Unutrasnjost nadjes od gtia ona mu najljepse lezi znaci gti instrument tabla i sicevi, ove sto si nave stope prozirne kao na ovom bijelom kecu kostaju ti 130 eura bez postarine, ralicu gti mozes napravit kosta 50km ovdje u Mostaru ;)

čuo sam da ima na bišću kod zadruge u dine autodijelovi prednji spojer za cenera samo,pa ću morat otić pogledat,a majstor mi je savjetovo da ne stavljam prenizak spojler jer ću polomit ga



Nece ti biti prenizak ako stavis gti ralicu umene je golf nizi 2-3 centa od ostalih golfova i neprestavlja mi nikakav problem, jedino kad bi ga dobro spustio onda bi ti smetao ali opet ti isto dode jer ti karter bude nizak ko gti ralica. Bolje slomit ralicu nego karter ;)
Najbolje bi ti ga bilo radit kao sto je ovaj na slici, a unutrasnjost crna jer se puno manje prlja.
Evo kako umene izgleda gti ralica


Uploaded with ImageShack.us
 
pozz evo nije me bilo deset dana,auto je otišlo na sređivanje limarije prije lakiranja,trebalo bi biti gotovo do utakmice :icon_biggrin:
 
Legend
odlicno , ne stedi na slikama , ovo ce biti zanimljiv projekat kako si vec planirao , sretno u radovima ;)
 
Član
ma pun pogodak za bijelu boju i za ove felge kao na ovom kecu sto si postavio jest da ce te kostat malo vise para za sjedista dobro si smislio bijelo i cveni konac...imam nekih slika pa postavit cu ti da imas neku ideju....sretno u daljim radovima...;)

drug evo par slika...:icon_smile:
vwgolfituning287kx6.jpg

eurp100503o1979vwrabbit.jpg

eurp100501o1979vwrabbit.jpg

i evo sad malo da stanemo i da gledamo....:icon_smile:
60477736.jpg

87436476.jpg
 
večeras sam navratio do majstora da vidim kako napreduje,kituje ga sad,a golfonja bi trebao biti gotov u ovaj dan idući tjedan ili dan nakon ovog,boja će biti originalna,Alpine White L90E/P1 i preći će je bezbojnim da je zaštiti i da se zasjaji;)
 
Član
Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
konto sam unutrašnjost izvesti u bijelome koliko je god moguće a da nije previše bijelo ako kontate :lol: znači neke sportskije siceve sa bijelom kožom i da se izveze na naslonu neki logo golf ili VW,GTI ili u tom stilu nešto i pozadi presvuć klupu u također bijelu kožu da se sve slaže sa tapacirungom i lakom,usput vidit i tu konzolu..ima posla,a vani isto bijele žmigavce,pozadi samo bi zatamnio štope,ili ih ostavio ovako

ili bih uzeo prozirne štope pa da bude ovako izgledo

stavio obrve na blatobrane,prednji spojelr od gti keca iako sumjnam da ću ga naći pa ću nešto improvizirati :cool:i naravno prelakiro auto u bijelu opet,ali želim čuti vaše mišljenje kakva bi mu boja pasala meni bi se još sviđala neka varijanta morski plave ili naravno crna,puna mi je glava ideja:icon_question:i na kraju naravno bbsice;)

Zanima me, dali su na ovom golfu izvlačeni rubovi ili su ovo normalni, pošto je već netko spomenuo da ih izvučeš, ako su ovo originalni onda mislim da nema potrebe??
 
Top