Golf Mk1 Diesel Das Auto

Golf Mk1 Diesel Das Auto

Pozz,evo i ja napokon da predstavim svoju kečinu :cool:
napokon sam uhvatio malo vremena i napravio par sličica das auta :cool:
na njemu je rađena samo mehanika,potrošni svi dijelovi i ona je kao u novom autu utegnuta,ostaje limarija i šminkanje
 
Član
ima posla ko u prici, al sve se moze kad se hoce

za pocetak, sto se tice unutrasnjosti preporucio bih ti da nadjes konzolu oko mjenjaca,, ja kad sam sebi radio nisam mogao naci kecevu originalnu pa sam uzeo od dvice, i jako dobro se uklopila, malo je bilo prepravki ali je legla fino
potom neka bolja sjedista i volan i vec je unutrasnjost puno bolja
ona se lagano bacis na vanjski izgled

vidim krovni tapacirung ti je u zavidno dobrom stanju;)
 
Član
Jos jedan kec na forumu ;)

Kako vidim ima finog posla na njemu sto se tice unutrasnjosti i vanjskog izgleda, malo pomala i da bude kao taj sa avatara ;)
 
fin kec,samo polako i biće extra,a što se tiče konzole imam ti ja konzolu orginalnu kečevu i dao bih je jeftino i ako ti nesto bude trebalo slobodno pitaj.sretno sa radovima
 
Član
Kec je odlična podloga za rad......samo ga ofarbati i početi sa detaljnim sređivanjem...odlična podloga..sretno u nastavku..pozzzz:cool:
 
Legend
dobro dosao , vazno da je tehnicki ispravan auto , a koliko se na slikama vidi od limarije puno puno gorih ima pa se sve odradilo , ici ce ovo fino ;)
 
konto sam unutrašnjost izvesti u bijelome koliko je god moguće a da nije previše bijelo ako kontate :lol: znači neke sportskije siceve sa bijelom kožom i da se izveze na naslonu neki logo golf ili VW,GTI ili u tom stilu nešto i pozadi presvuć klupu u također bijelu kožu da se sve slaže sa tapacirungom i lakom,usput vidit i tu konzolu..ima posla,a vani isto bijele žmigavce,pozadi samo bi zatamnio štope,ili ih ostavio ovako

ili bih uzeo prozirne štope pa da bude ovako izgledo

stavio obrve na blatobrane,prednji spojelr od gti keca iako sumjnam da ću ga naći pa ću nešto improvizirati :cool:i naravno prelakiro auto u bijelu opet,ali želim čuti vaše mišljenje kakva bi mu boja pasala meni bi se još sviđala neka varijanta morski plave ili naravno crna,puna mi je glava ideja:icon_question:i na kraju naravno bbsice;)
 
motorni prostor mozes fino srediti, sklonis ovu posudu od vode,
po koju plastikicu i eto ga clean look;)
a eksterijer radi u gti fazonu, jer njemu nista drugo ne pristaje,,
tvz german style;)
a za boju pogledaj jazz blue mk4,, rekao bi ti jednu dobru sifru,
ali ne smijem cuvam je za jednog projekta, isto je plava u pitanju:icon_biggrin:
 
Član
dobra kecina, bolji neg moj... hehehe:D:D ma laganini, sve se da srediti.. prvenstveno mehanika da bude u tip top stanju, pa ostalo.... sve u svemu svidja mi se kecina....

evo sad primjetih, bas lijepo izgleda bez konzola, i sa org volanom, jos bi ja stavio onaj stari tip inst table... bas bi izgledo mocno i ostavio ova sjedista, nekako da bude u retro stilu..a sto se tice vanjskog znas koji ide, only german style;)
 
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
motorni prostor mozes fino srediti, sklonis ovu posudu od vode,
po koju plastikicu i eto ga clean look;)
a eksterijer radi u gti fazonu, jer njemu nista drugo ne pristaje,,
tvz german style;)
a za boju pogledaj jazz blue mk4,, rekao bi ti jednu dobru sifru,
ali ne smijem cuvam je za jednog projekta, isto je plava u pitanju:icon_biggrin:

jeli liči na ovaj lak?:icon_biggrin:

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
motorni prostor mozes fino srediti, sklonis ovu posudu od vode,
po koju plastikicu i eto ga clean look;)
a eksterijer radi u gti fazonu, jer njemu nista drugo ne pristaje,,
tvz german style;)
a za boju pogledaj jazz blue mk4,, rekao bi ti jednu dobru sifru,
ali ne smijem cuvam je za jednog projekta, isto je plava u pitanju:icon_biggrin:

Jeli na ovaj lak liči ta plava:icon_biggrin:
http://farm5.static.flickr.com/4046/4368334136_674f2749ef_z.jpg?zz=1
http://i159.photobucket.com/albums/t126/_pob_/golf4.jpg

Samo ostavljajte prijedloge i šta bi mu radili da je vaš i šta vam se sviđa,pa da znam;);) još nisu počeli radovi
 
Član
Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
konto sam unutrašnjost izvesti u bijelome koliko je god moguće a da nije previše bijelo ako kontate :lol: znači neke sportskije siceve sa bijelom kožom i da se izveze na naslonu neki logo golf ili VW,GTI ili u tom stilu nešto i pozadi presvuć klupu u također bijelu kožu da se sve slaže sa tapacirungom i lakom,usput vidit i tu konzolu..ima posla,a vani isto bijele žmigavce,pozadi samo bi zatamnio štope,ili ih ostavio ovako

ili bih uzeo prozirne štope pa da bude ovako izgledo

stavio obrve na blatobrane,prednji spojelr od gti keca iako sumjnam da ću ga naći pa ću nešto improvizirati :cool:i naravno prelakiro auto u bijelu opet,ali želim čuti vaše mišljenje kakva bi mu boja pasala meni bi se još sviđala neka varijanta morski plave ili naravno crna,puna mi je glava ideja:icon_question:i na kraju naravno bbsice;)

Unutrasnjost nadjes od gtia ona mu najljepse lezi znaci gti instrument tabla i sicevi, ove sto si nave stope prozirne kao na ovom bijelom kecu kostaju ti 130 eura bez postarine, ralicu gti mozes napravit kosta 50km ovdje u Mostaru ;)
 
Član
U bijeloj boji je meni najljepsi.Zapravo tezio bih tome da izvana izgleda upravo kao taj bijeli na prvoj slici jer to je savrsenstvo.
 
Legend
planovi zvuce odlicno , bas mi se svidja kako razmisljas ;)

u zadnje vrijeme dosta lijepih mk1 izlazi na nasim cestama , u raznim bojama nove ili stare ..... svejedno na kecu skoro sve dobro stoji , ali i ja bih ostavio bijelu jer bas toga kod nas nema ,...odudaraj malo od drugih + odlicno izgleda;)

kad vec budes radio limariju,kazes da bi isao sa plastikama na obrve, Odlicno ! ali i obavezno i izvuci obrve da imas mjesta za siroku felgu .... i plasticne obrve na to

sto se stopki tice .... i jedno i drugo takodjer prelijepo a evo ti jos jedna idea

tacnije tzv ALL RED UK style

VW_Golf_MK1_Rueckleuchte_rot_1.jpg
 
enesss je napisao(la):
planovi zvuce odlicno , bas mi se svidja kako razmisljas ;)

u zadnje vrijeme dosta lijepih mk1 izlazi na nasim cestama , u raznim bojama nove ili stare ..... svejedno na kecu skoro sve dobro stoji , ali i ja bih ostavio bijelu jer bas toga kod nas nema ,...odudaraj malo od drugih + odlicno izgleda;)

kad vec budes radio limariju,kazes da bi isao sa plastikama na obrve, Odlicno ! ali i obavezno i izvuci obrve da imas mjesta za siroku felgu .... i plasticne obrve na to

sto se stopki tice .... i jedno i drugo takodjer prelijepo a evo ti jos jedna idea

tacnije tzv ALL RED UK style

VW_Golf_MK1_Rueckleuchte_rot_1.jpg
uh drug moćne su štope pravo;),gdje to ima nabaviti i kolika bi im bila cijena,a evo taman sam se vratio od majstora i nabavit će mi lijeva vrata ova su bila privremeno riješenje što su sad na njemu,jer su originalna vrata bila odvaljena iz baglema:icon_mad:,al šta je tu je i takođe biće tu još dodan prednji spojler ili ralica kad bude lakiran u bijelu što će biti uskoro,to je za početak


Anes_mo je napisao(la):
Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
konto sam unutrašnjost izvesti u bijelome koliko je god moguće a da nije previše bijelo ako kontate :lol: znači neke sportskije siceve sa bijelom kožom i da se izveze na naslonu neki logo golf ili VW,GTI ili u tom stilu nešto i pozadi presvuć klupu u također bijelu kožu da se sve slaže sa tapacirungom i lakom,usput vidit i tu konzolu..ima posla,a vani isto bijele žmigavce,pozadi samo bi zatamnio štope,ili ih ostavio ovako

ili bih uzeo prozirne štope pa da bude ovako izgledo

stavio obrve na blatobrane,prednji spojelr od gti keca iako sumjnam da ću ga naći pa ću nešto improvizirati :cool:i naravno prelakiro auto u bijelu opet,ali želim čuti vaše mišljenje kakva bi mu boja pasala meni bi se još sviđala neka varijanta morski plave ili naravno crna,puna mi je glava ideja:icon_question:i na kraju naravno bbsice;)

Unutrasnjost nadjes od gtia ona mu najljepse lezi znaci gti instrument tabla i sicevi, ove sto si nave stope prozirne kao na ovom bijelom kecu kostaju ti 130 eura bez postarine, ralicu gti mozes napravit kosta 50km ovdje u Mostaru ;)

čuo sam da ima na bišću kod zadruge u dine autodijelovi prednji spojer za cenera samo,pa ću morat otić pogledat,a majstor mi je savjetovo da ne stavljam prenizak spojler jer ću polomit ga
 
Legend
naj lakse na www.ebay.de / uk / com ih mozes naci , a ako ne , imas svoje , pa ih odmah lakireru da predje kvalitetnim transparent/providnim 2 komponentnim crvenim lakom (niposto spray sranje)

a evo jos obrati se ovom clanu na forumu , ima keca i znam da je prodavao nekih dijelova , mozda ima i GTI ralicu ;)

http://www.bhtuning.com/member.php?action=profile&uid=2012
 
Top