Golf Mk1 Diesel Das Auto

Golf Mk1 Diesel Das Auto

hvala kolega :cool:,nastojim da bude u perfektnom tip top stanju :cool:

večeras napokon došle u me felge :cool:
još im čepovi fale oni su na lakiranju :icon_smile:






a sad moram naganjat gume,najvjerojatnije će biti uže nego šire tako da se što više felge istaknu iz gume :cool:
 
lhasa_green_beast je napisao(la):
Fino fino. Hoces to spavat sa njima ? :D Hoces li ga spustat ? izgledace smjesno odignut s ovim felgama ? ;)

neću :D :D ovo je samo za poziranje poza :lol:,a spuštanje naravno čim financije dozvole idu KW-ice :cool:

enesss je napisao(la):
ee to to , koja je ono sirina ?? jbg sto uze i nize , to ljepse ;)

7J X 14 ET26 ;)

evo i par slikica uzora :cool:






mogao bih ovako do jutra :D stavljat al dosta ;)
 
Član
super felgice, ali na tvom mjestu definitivno bi uradio srce u crvenu boju. kao sto je na prvoj slici...fenomenalno mu stoje ;)
 
Član
Napokon :D ganjaj odma i distance 1 cm falit ce ti nazad da budu fino ravni tockovi, inace jedva cekam to da vidim na autu.
A sto se spustanja tice imas nove gewinde kod muhe Cca 460 KM za keca :cool:
 
uh i ja jedva čekam da vidim kako će leći :cool:,danas me poslije posla omela kiša da vidim kako će ležat felge.
A što se tiče gewindica :D idem na KW varijantu,košta da košta al bar znaš šta si uzeo :D,gledo sam malo cijene za golfa keca je od 1713 do 2637km :D :D ,tako da će one pričekat iduću god osim ako se prije ne oparim :D

pukim48 je napisao(la):
super felgice, ali na tvom mjestu definitivno bi uradio srce u crvenu boju. kao sto je na prvoj slici...fenomenalno mu stoje ;)

ArminM je napisao(la):
slazem se s doktorom za felge:icon_biggrin:
crveno srce i bit ce jebenica;)

i ja se slažem sa vama drugovi,i ovako na slici izgleda jako dobroo ;),uživo ja mislim obara sa nogu :cool: :cool:,biće biće svega samo treba vremena :icon_smile:
 
Član
neznam zasto,al kecman mi se svidja... sretno u daljnim radovima i meci te felgice sto prije i da vidimo kako stoje...
a kolko se tice gewindi ja mislim da ti ne trebaju KW,da mogu i druge pomoci ne ko KW al za prosjecnu voznju da,al opet to je samo moje misljenje ;)
 
a obično bude koliko para toliko muzike.....hoću i ležanje i koliko toliko udobnosti u vožnji,od kw-a znam šta mogu očekivat,jer čujem da ove jeftinije što su dosta pokažu svoju pravu stranu na vakvim putovima košto su naši :icon_mad: ,dosta skaču preko grbača na asfaltu,neravnina...i dosta je tvrda vožnja otpada guzica :D,uglavnom moj moto je il nikako il nek bude kako bog zapovijeda :cool: ,jer ne želim kupovat jeftine,pa onda za koji mj druge jer mi ove ne pašu iz bilo kog razloga.....
 
BHT Ovisnik
nisam viđao ovog golfa,kec je stvarno kao nov,ali ni ja ne bih uzimao kw ako je vec diesel unutra,prvo bih uganjao neki jaci motor pa onda kw,ovako bih radije jeftiniju opciju:icon_biggrin:
felge u crveno i to je to:cool:
 
BHT Ovisnik
bio je na buni jedan sivi vr6,tek se sad sjetih,neznam sta bi sa njim,znam da je letio:cool:
 
evo malo slika namontirane felge samo da vidim na šta će ličit :D ,razmišljao sam o dimenziji 195/45 pa me zanima gdje u nas ima uzet Toyo gume zna li itko???:icon_question:







i da,znam nisam nasjeo na panj da se bolje vidi kako leže felge,ali ovo je bilo samo na brzinu da znam šta mogu očekivat,pašu li rupe,koliko će virit i tako.
 
Top