golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

heheh hvala svima na komentarima....kako kazu ono nema odmora dok traje obnova:lol:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

svaka ti dala...odlicno odradjeno....kad ti djevojka bude htjela da popravi sminku, samo podigni haubu:D
 
Početnik
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

sad to sve vrati na svoje mjesto pa slikaj pod haubom ;)

predobro ovo izgleda :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

nece jos da se vraca,tek sad pocinje ciscenje ispod haube,mora lepo da se ocisti menjac,i drugi delovi da sve bude lepo,pa tek onda,i na kraju se skida poklopac motora i on se polira lepo,i onda se farbaju izduvna grana i jos neki detalji....razmisljao sam da izduvnu granu granu ofarbam u vatrostalnu farbu u bronzi,tj nesto kao sivo,sta vi mislite?
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

rekao sam ti druze i vec smo se dogovorili u crnu:D...
daj mu malo kontrasta, da ti posle ne bude pod haubom kao da je zatvoren vitez u sjajnom oklopu :icon_smile:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

:icon_biggrin::icon_eek:
http://img200.imageshack.us/i/59930119186965236416970.jpg/

svaka cast ! ost'o sam bez teksta , golfonja je za 10 :icon_eek:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

hvala svima,odradjeno je sediste,skroz su lepo odradjeni nosaci,sutra ako bude lepo vreme mozda padnje detaljno ciscenje motora,menjaca i svega sto je prljavo....jel zna neko gde ima da se kupi alkantra,ali u bez(krem) boji? i kako se krecu cene
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

Svaka cast, voleo bih da vidim uzivo, sutra idem do grada pa ako imas vremena mogli bi da se vidimo na kratko. ;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

danas je opran motor sa Famin-om ( sredstvo za pranje delova motora) i skinuto je dosta masnoce sa menjaca i drugih delova,ima jos dosta posla ali nadam se da ce ubrzo biti gotovo,jel sve lepse vreme,a ja ga jos nisam vozio:icon_sad:...a da i posle pranja ga nisam palio,ostavio sam ga do sutra da se osusi za svaki slucaj
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

Sve radis pro, cekamo slike, samo mi bode u oci ta obrvica, mislim da ona nije za golfa i uopste za starije modele auta. U svakom slucaju puno uspeha :cool:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

evo slika od juce i od danas,u glavnom crko sam,ovo prvo je onaj kao drzac za hladnjak ispolirana ta plocica,srafovi,selne :D nije bog zna sta ali dobro
IMG_1948.jpg

onda sam polirao razvodnu kapu ili ruku kako se vec zove
IMG_1951.jpg

onda poklopac motora
IMG_1959.jpg

samo se razmisljam onaj kao dihtung sto ide sa gornje i donje strane i sto dolazi u tom kanalicu na poklopcu da li da ga ofarbam u crno ili da ga poliram ???
evo jedna slika poliranih delova na okupu biggrin
IMG_1962.jpg

onda ponovo je ispolirano ovo za haubu....bas su mi lepi prsti biggrin
IMG_1964.jpg

IMG_1965.jpg

i ofrabana je izduvna grana bojom za temperature do 500 stepeni
IMG_1963.jpg
 

LSD

Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

cime poliras ovo....vjerujem da s ruke u transu
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

kolko imas volje majko mila, ajde ove neke vece povrsine inekako, to bi i ja mogao trljat, ali ove manje, ma daj ba:icon_biggrin:
odustao bi ja nakon par minuta, svaka cast za ovo
i ovaj dihtung oko dekla nemoj polirat, bit ce ljepse ako bude i malo crnih dijelova
mada u drugu ruku ako vec ide sve polirano onda i dihtung opleti:cool::cool:
 
Top