golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

evo sta se radilo danas....osmirglao sam sa jos sitnijom smirglom ovo za ventilator,tj dosao sam tek do 220 evo kako je ispalo,inace ide se do 2000
IMG_1895.jpg

IMG_1894.jpg

i skinuo sam na jednom stop svetlu onu zutu plastiku,posto dolaze hrom sijalice
IMG_1889.jpg

IMG_1891.jpg

inace golf je danas upalio iz prve,i ako nije paljen cele zime,i prvi put u ovoj godini je van garaze biggrin ,toliko za sada,ujutru idem za bg,pa kad se vratim u petak,nastavljaju se radovi
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

brate zar ovo nece opet zahrdzati???konto sam i ja da radim...al da ne ulazem trud bez veze!!!Golf izgleda predobro...svaka cast!!;););)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

svaka cast care, znaci ti sve radis papirom i rucno, pitam te zato sto ja na jednom motoru ima da ispoliram brzinomjer i obrtomjer, kromirani su, ali se na njima pojavilo nekih naslaga, od kise i tako tih sranja
znaci moze rucno sve:cool::cool:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

2FAST4YOU je napisao(la):
brate zar ovo nece opet zahrdzati???konto sam i ja da radim...al da ne ulazem trud bez veze!!!Golf izgleda predobro...svaka cast!!;););)

Bas sam i ja kontao to pitati, mislim da nebi hrdjalo kad bi se plastificilaro ili bezbojnim preslom ovako mislim da hoce ;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

tesko da bilo sta moze prionuti na poliranu povrsinu:icon_sad:

srele svaka ti cast za ulozen trud..stvarno imas strpljenja:cool::cool::cool:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

ArminM je napisao(la):
svaka cast care, znaci ti sve radis papirom i rucno, pitam te zato sto ja na jednom motoru ima da ispoliram brzinomjer i obrtomjer, kromirani su, ali se na njima pojavilo nekih naslaga, od kise i tako tih sranja
znaci moze rucno sve:cool::cool:
da,sve rucno....ako je pocelo da rdja,tj ako su pocele da se pojavljuju one tackice,moraces da smirglas sa 1500-2000 dok ne uklonis te necistoce i onda sa pastom da ispoliras

kad se ispolira(smirglama) i posle pastom onda ce teze da zardja,posle samo treba redovno da se odrzava(tj da se brise i ponekad ponovo predje sa pastom i to je to)...inace nasao sam ovde firmu koja hromira 1dm2 za 55din tako da je to dosta jeftino,i mozda ce neki delovi biti hromirani:cool: ali polako
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

sreckoas je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
svaka cast care, znaci ti sve radis papirom i rucno, pitam te zato sto ja na jednom motoru ima da ispoliram brzinomjer i obrtomjer, kromirani su, ali se na njima pojavilo nekih naslaga, od kise i tako tih sranja
znaci moze rucno sve:cool::cool:
da,sve rucno....ako je pocelo da rdja,tj ako su pocele da se pojavljuju one tackice,moraces da smirglas sa 1500-2000 dok ne uklonis te necistoce i onda sa pastom da ispoliras

kad se ispolira(smirglama) i posle pastom onda ce teze da zardja,posle samo treba redovno da se odrzava(tj da se brise i ponekad ponovo predje sa pastom i to je to)...inace nasao sam ovde firmu koja hromira 1dm2 za 55din tako da je to dosta jeftino,i mozda ce neki delovi biti hromirani:cool: ali polako
Valjalo bi sve hromirat to bi tek onda posao bio, a i ovako je dobro samo valja to odrzavat i nevozit auto zimi. U mene je vecina djelova ispod haube bila ko nova i sjajila se, ali poslije pranja motora u auto praonici vecina alu djelova je dobila oksid i posivila a ofarbani djelovi mat boju :icon_mad:
Koliko je 55din u eurima/km ako znas ?
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

pa 102 din je 1 euro,pa izracunaj ;),pa pazi ja svakako ne vozim auto zimi a i kad je kisa tako da ne brinem toliko,vidis kako se felne sijaju jos od prvog puta kad sam ih polirao

s1ck-hvala:lol: to mi svi kazu:cool:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

Moram da te pitam, DA LI SI NORMALAN ? :D :icon_question:
Hahahahha
Ne mogu da verujem koliko zivaca imas za to poliranje :))) koji si ti looodak bate :D

Svaka ti cast, moram doci do SD da vidim golfa uzivo :D
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

evo kako ispalo "hromiranje" salim se,polirano je naravno biggrin odusevio sam se kako je ispalo
IMG_1910.jpg

IMG_1911.jpg

IMG_1913.jpg

IMG_1915.jpg
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

aj koji si ti....:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
svaka cast, kako ovo samo radis, skidam kapu stvarno, vrh svegami, vrh
mogao si napraviti neki DIY o tome kako ovo radis, sa slikama i tim stvarima
 
Top