golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

Član
evo i ja da prestavim mog golfa,motor je 1.1 kubika,'82 je god,prva farba,extra je ocuvan(garaziran),dosta toga je fabricko


pa su dosle presvlake i neke sitnice

ubacen prvi dvd-lenco

prvi put prefarbane felne u pocetku su samo zadnje postavljene jel imalo nekih problema sa postavljanjem napred ali je to kasnije reseno

prefarban motor

pa su ponovo ofarbane felne

onda je keva zakacila levo krilo


ozvucenje elipse groun zero po 100w rms,sal-ov wufer od 250w i sada pojacalo hifonics 500\1000\1500-4\2\1om ali nisam stigao da slikam to pojacalo pa je ovde na slici staro


zatamnjena sva stakla,poskidane neke nalepnice i stavljene druge

presvuci nasloni za glavu crvenom eko-kozom,napravljena druga daska jel je ona prva bila preteska,pa je presvucena crvenom eko kozom

i ta cuvena nalepnica nisam je bas najbolje zalepio ali dobro

radilo se nesto oko dvd,kupio sam polovan deo od golfa 2 pa je to prepravljeno da bi stao monitor,danas sam uzeo od coveka koji mi je to pravio(covek radi samo sa plastikom),bas je lepo odradio.podigao obe strane da bi mogao da stane monitor,ubacio mi pozadi drzace da bi mogao da ga pricvrstim,sutra jos da prefarbam i to je to

 

IGY

Član
RE: golf mk1 by srecko

fin kec pravo
nek si skinuo vala onaj izolir sa farova, uzasan je bio
muzika je ok, pojacalo je super kao i sistemci
dvd jako fino spakovan
samo ga malo jos spustiti treba...
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

jooooj,meni u oci upadose ovi podmetaci,prelazem da ovo izvadis,imas kupit one sa vw znakom,35KM,po meni puuno bolja solucija nego ti...nek si skinuo izolir s farova...fino legao tv...svidja mi se golfach pravo;);)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

evo ti par mojih predloga da ti promjeni licni opis auta (naravno na bolje)
1. izvadi te prostirace za noge, previse odudaraju (stavi neke crne sa crvenim rubom)
2. malo ga spusti
3.stavi kakvu roru nazad ili lonac sporci

DVD mu je lego da valja:cool:
 
RE: golf mk1 by srecko

fino izgleda ima sitnica ali u komadu kao auto je dobar dvd je extra muzika dobra felge dobre malo ga spustiš i to je to
 
BHT Ovisnik
RE: golf mk1 by srecko

fin golfo,samo nemoj slucajno staviti izolir traku na farove onako:icon_mad:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

Fin kec! Jos ga spusti stavi kakvu masku bez znaka i mozda da stavis jedan brisac meni je to u mk1 extra!!
Sretno u nastavku radova
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

jos nas ima hehehe
Auta su nam manje-vise ista.(kod mene je bio takav motor pod haubom)
Samo BRO par savjeta:
1.Podmetaci (mene nerviraju moji gumeni s crvenom linijom a tek ovo...)
2. Zatamni SVA stakla (naarvno ako ti se da jebati s policijom)
3.Spustanje i - retrovizori
 
Top