golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

Ubedjen sam da si na nekim drogama :lol::lol::lol:

Ovo normalan covek ne moze da uradi :D

Imas li ti prste brate sad uopste ? :D
zaebi hladnjak, ako nemas sa cime sad curice "maziti" :)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

Druze svaka cast na radovima, samo naprijed. Ej da i ja iduce zime ostavim svog keca kod tebe na spavanje ;)
 
Legend
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

davno sam rekao SVAKA CAST pa evo opet...i kao sto sam ti vec predlozio_Obavezno gdje auto na dizalicu,i premjeri pa od alu lima napravi donju zastitu pa si rahat
A posto se vidi da imas volje drzati sve uredno,kad se motor isprlja,spuzvica ,trljaj deterdzentom&auto samponom bez kiselina i to je to
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

hvala svima na komentarima,inace ovo poslednje je bilo masinsko poliranje kredama,samo cu reci da cu sve one delove koje sam vec ispolirao ponovo da poliram kredama da bih dobio ovakav sjaj svuda:icon_smile:
boroLO-tu su prsti:lol::lol: a sto se curica tice,vec imam curu sa kojom sam dugo i koju volim puno tako da nista od toga ;)
ares_78-slobodno, nacicemo mu mesta u garazi pa cemo i njega da sredimo:icon_biggrin:
enesss-gledacu sto pre da to odradim,prvo na listi mi je da spustim suvozacevo sediste,video sam od tebe foru kako si ti odradio pa sad i ja to radim ovih dana,cim se to odradi,i nameste sedista da imaju funkciju da se pomeraju napred nazad salju se na presvlacenje,tako da vec se raspitujem sa ljudima ko kako radi i koliko bi me kostalo,nadam se da ce u skorije i kompletan enterijer biti zavrsen;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

evo nesto od danas,znaci ne osecam ruke vise,pocele su same da se tresu boodala
IMG_1917.jpg

IMG_1918.jpg

IMG_1920.jpg

IMG_1919.jpg

pa onda cev za filter za vazduh
IMG_1921.jpg

IMG_1924.jpg

i na kraju sam ispolirao samo jednu felnu,nisam stigao vise...ovo sam radio od pola 1 do 6
IMG_1925.jpg

IMG_1930.jpg

evo vidi se razlika kako su pre bile felne i sada,uzivo je sve bolje
IMG_1926.jpg

sutra bi trebalo da podesim lepo suvozacevo sediste,i ona ide malo veci update wub wub
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

LM_Hit je napisao(la):
koliko ce ostati ovako da se cakli??
pa sve zavisi koliko se odrzava,a odrzavace se dosta dobro,tako da nadam se da ce dugo da se cakli;)
hvala svima na komentarima:cool:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

da mi je samo jedan dan imati tvoju volju za poliranjem, boze samo jedan dan:icon_smile:
veeeliki respect, vec sam to pisao, ali svaki puta ti se sve vise divim
 
Top