golf mk1 by srecko - komentari projekta

golf mk1 by srecko - komentari projekta

Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

sto se tice nekog auspuha,to ce ici na kraju,jel ne bih bas da mi stalno bruji....a i nije za duza putovanja....moram polako da stedim za unutrasnjost,onda drugi motor i to je to:cool: ali do tad ima vremena,ipak sam student i ne moze sve od jednom

a da,inace danas sam golfa vozio malo duze nekih 320km i bile su pozitivne reakcije usput;),dosta njih se okretalo....i mogu vam reci da golf ide dosta bolje....vozio sam ga 140 moze jos samo nisam hteo da ga silim,jel mi je bio pun auto,nas cetvoro,pun gepek i pun rezervoar
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

danas se radilo malo....posto mi zadnje felne nisu bile ispolirane do 2000,danas sam jednu lepo ispolirao do 2000 pa se sad sija kao ove prednje,sutra cu i ovu drugu...a i majstor mi je ugradio 2 releja od 70A za duge i kratke farove sad svetle 2x bolje,i namestio mi da mi se svetla pale automacki i gase;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

narucene su danas neke nalepnice,samo posto covek nema crnu mat foliju uzecu ih tek u ponedeljak ili utorak
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

malo sam se podnovio....kupio sam RECARO sedista wub prelepa su i preduboka....samo necu da ih stavljam dok ih ne presvucem
 
BHT Ovisnik
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

extra,sviđa mi se,sjedista su za 5:cool: jel tajna koliko su te dosla
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

nije tajna 50e su bila,ja mislim da je prejeftino....danas sam prvi put seo u njih,i nisam mogao da mrdnem koliko dobro drze,a posle sam jedva ustao;) razmisljam u koju boju da ih presvlacim,presvlacice se sa eko kozom,i mozda u kombinaciji sa plisom,ali videcu jos,svaki primer je dobro dosao
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

Extra sjedista,a cijena je smijesna ... a presvuci ih sve u crno i odradi ukrasne duple savove crvenim koncem ... sjedecu povrsini presvuci alcantarom, ili nekim slicnim materijalom, a obode sjedista u neku mat crnu kozu, ili eko-kozu, sta si vec mislio ... ima da bude kao grom. Ako jos imas negdje da ti neko moze da izveze crvenim koncem RECARO logo na uzglavlju to ce biti pun pogodak
 
BHT Ovisnik
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

cijena je stvarno smijesna,dobro si prosao,meni su za obicna 2 sica trazili 150km za jettu,nisam nigdje jeftinije nasao pa popravljao sic
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

mtopic je napisao(la):
Extra sjedista,a cijena je smijesna ... a presvuci ih sve u crno i odradi ukrasne duple savove crvenim koncem ... sjedecu povrsini presvuci alcantarom, ili nekim slicnim materijalom, a obode sjedista u neku mat crnu kozu, ili eko-kozu, sta si vec mislio ... ima da bude kao grom. Ako jos imas negdje da ti neko moze da izveze crvenim koncem RECARO logo na uzglavlju to ce biti pun pogodak

hvala na savetu,samo jel moze neka slicica da vidim koji je to materijal alcantar?
imam nekoliko opcija da odradim sedista ili ce ici sve u crno pa sa crvenim koncem,ili da sa strane sedista da budu u crnu eko kozu,a sedeci deo da bude u crveni plis ili kao prevrnutra koza,ili da idem na neke svetlije varijante,tipa sve u bez,ali opet da sedeci deo bude u bez boji ali ne u eko kozi nego isto ili u plis ili prevrnutra koza....ali opet ako za nebo nadjem onaj karirani materijal koji trazim sta sa time da kombinujem?? to me malo buni,ako moze stavljajte slike unutrasnjosti kako su drugi sredili pa da vidim mozda uzmem neku ideju

a cena je ta jel moj ujka zna tog coveka koji je prodavao pa zbog toga;)
hvala svima na komentarima
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

sreckoas je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
Extra sjedista,a cijena je smijesna ... a presvuci ih sve u crno i odradi ukrasne duple savove crvenim koncem ... sjedecu povrsini presvuci alcantarom, ili nekim slicnim materijalom, a obode sjedista u neku mat crnu kozu, ili eko-kozu, sta si vec mislio ... ima da bude kao grom. Ako jos imas negdje da ti neko moze da izveze crvenim koncem RECARO logo na uzglavlju to ce biti pun pogodak

hvala na savetu,samo jel moze neka slicica da vidim koji je to materijal alcantar?
imam nekoliko opcija da odradim sedista ili ce ici sve u crno pa sa crvenim koncem,ili da sa strane sedista da budu u crnu eko kozu,a sedeci deo da bude u crveni plis ili kao prevrnutra koza,ili da idem na neke svetlije varijante,tipa sve u bez,ali opet da sedeci deo bude u bez boji ali ne u eko kozi nego isto ili u plis ili prevrnutra koza....ali opet ako za nebo nadjem onaj karirani materijal koji trazim sta sa time da kombinujem?? to me malo buni,ako moze stavljajte slike unutrasnjosti kako su drugi sredili pa da vidim mozda uzmem neku ideju

a cena je ta jel moj ujka zna tog coveka koji je prodavao pa zbog toga;)
hvala svima na komentarima

to ti je onaj materijal " kad pređeš rukom preko njega on promijeni boju, postane tamniji... pa kad pređeš u suprotnom smjeru vrati se kao prije"ma nije kao eko koža, već više kao mikrofibra, samo duže dlačice, kožastog je opipa-poput antilopa, al meni se ne sviđa jer se dlačice zaglade u različitim smjerovima, pa izgleda neuredno, šareno:icon_smile::cool::cool:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

Alcantara ti je dosta slican materijal plisu i to je u principu ono sto kod nas zovu "prevrnuta koza"

Evo dvije slike enterijera bas kao sto sam ti i rekao ...



 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

extra je ovo,tako sam nesto i mislio,u svakom slucaju ovaj deo gde se sedi ce ici takav materijal,a za ovo sa strane ce ici eko koza,samo da odlucim koje kombinacije
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

odluceno je u koju boju ide ceo enterijer,samo da se nadje kvalitetna eko koza i plis,i da sacekam subotu posto je tad vw skup na zlatiboru,da vidim kako je ostalim clanovima uradjen enterijer,jel ipak hocu da to bude kvalitetno odradjeno;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

postavljeni amortizeri,tj cale je oterao auto kod majstora,samo jos nisam video auto i ne znam koliko ga je spustio
 
Top