Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

ovako kad vidim da neko predstavi keca onda mi zao sto sam svog zapustio,al jbg
nego fin je ovaj tvoj,svaka cast,imao sam i ja jednom davno u svom motor kao sto je kod tebe,treba na njega fino pazit,ako se od nestrucnih ljudi slucajno pojebe karbas onda je bolje da ga vadis i trazis drugi. Samo ne daj strucnjacima da ti sta pojebu,inace neka je sa srecom,pa da ako Bog da ostvaris to sto si zamislio;);)
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

E pa sretno u radovima... izgleda jako dobar kec... svaka cast...

Fino stoji falc na kecu, sto jest jest... ats, stefan, bbs i ostale, ali sto ovako neke fele a'la Porsche-ice cuce (bar po meni) to je nevjerovatno... cak bi i Centra Turbo ili Fire&Ice legle jako fino, sa odgovarajucim spustanjem naravno...

U svakom slucaju, opet, sretno u nastavku radova i da te posluzi valjano...
 
N

nenad

RE: Golf mk1 by eddo ...

Cestitam na novom vozilu, nevjerovatno da si ti drugi vlasnik, vjerujem ja da ce to biti jedan dobar Golf :)
De mi reci kolko ce biti glasan, kakvi su planovi po tom pitanju?
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

mnogo hvala :) ... iskreno nisam bas ocekivo ovako fine komentare (citaj naviko sam da vazda nekom nesto ne valja :D) ...

nenad je napisao(la):
Cestitam na novom vozilu, nevjerovatno da si ti drugi vlasnik, vjerujem ja da ce to biti jedan dobar Golf :)
De mi reci kolko ce biti glasan, kakvi su planovi po tom pitanju?

8" woofer 100rms-a 200 max sa istim takvim pojacalom zasad :D ...





:lol::lol::lol:
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

Sretno.
Nemoj navaljivat, prije registracije ga kompletna rasturi i lagano sve ocisti, povari i prefarbaj;)
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

mah, nado sam se da cu ovaj petak ga istjerat registrovanog na cestu, al izletilo mi da imam 2 ispita do petka tako da mi to oduze 2 dana koja sam mogo provest u radu ... uglavnom iduce sedmice sigurno ce bit na cesti, abd sa alu 14-kama sto cu pokupit od nexusa ako pristane na dogovor ;) ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top