Golf IV tdi chip + nos

Golf IV tdi chip + nos

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ljudi slusao sam o nekoj golf IV iz tuzle sto ima preko 340 KS, sad da li su to bajke ili taj auto stvarno postoji, mislim tesko mi je razumeti da 1.9 tdi moze toliko da razvije a da ne izduva posle predjenih par hiljada.Ako ima moze li koja slika :cool:
 
Član
to nije bajka ni najmanje...to je STVARNOST...pregledaj malo teme,ima na jednoj temi to auto...prebrzo preludo i u extra stanju,kad vec spominjes motor i prestanak rada...
 
Član
Ovdje su ti neke teme, pa baci oko na komentare...

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=1860&page=1

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=3771&page=1
 
Član
PONOSNOM NOVOM! heheh
elem evo novi update sto se tice ovog golfa:

Na zalost nekih, NITRO ide VAN auta

ubacuje se:
turbo od bmw-a 535
i uradice se grana cjevi da idu 4 u 1 - sve inox
i jos neke sitnice, sve u svemu tako je planirano nije jos nista finalno
auto bi trebao da ima 300 KS bez nitra onda, a nitro ide van iz jednog
jedinog razloga - ne postoje dizne koj emogu da podrze 300ks auta + nitro. Sve u svemu trebao bi da bude duplo brzi gofl bi trebao da uradi 402m za 12.xxx sec, naravno procjena ovih radova je oko 3000€ pa budemo vidjeli sta bude :) eto
 
Član
cestitam novom vlasniku, dobar si auto uzeo za draga, vec je brdo love ulozeno i isto. znam dosta oko istoga pa ti mogu reci ovako nesta...

jedno na sto bih ti skrenuo paznju jeste da ulozis malo u "start" auta,,, auto tu ogromno mnogo gubi, stoga proradi na tome, i lakse ce ti biti skinuti na 12.xxx
nadam se da ti je vlasnik predhodni objasnio koja je razlika izmedju 13,8 i 12,9 :)

ako ces vec voziti 402 kao sto je do sada radjeno s autom, ozbiljno razmisli i olaksavanju auta, gume,felge, stakla, hauba, unutrasnjost vani....

pozdrav
 
Član
kak nema dizni za preko 300ks,ja neki dan gledo na nekoj stranici od 300 do 1000ks nitro kitovi...
il je to nesh drugo
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
kak nema dizni za preko 300ks,ja neki dan gledo na nekoj stranici od 300 do 1000ks nitro kitovi...
il je to nesh drugo

Mislim da je problem u diznama za dizel koliko sam skontao, a ne za N20.
 
Član
ah moguce,doduse ovi kitovi sto sam gledo su za benzin a ne za lož ulje :p
ma druze letio je golf i bez nitra a tek kad natakaris te turbine ima da ide drama :)
samo naprijed
 
Član
Cestitke na autu, ta cetvorka je opako brza :)

Samo mi tih 12.** djeluje preoptimisticno, al vidjet cemo...
 
Član
hvala na savjetima, i svemu ostalom. I samo jos nesto:
@VR6Boki

golf ce ic 12 sekundi do kraja ljeta t.j. ove sezone, makar ja digo najdugorocniji kredit za njega :)

to je cudno, sto mi vise ljudi govore da nesto ne moze, ja sam ubjedjen da moze i da mora i na kraju uvjek ispadne tako : )
 
Član
@tepSIJA

ovako brate, hvala na savjetima, pricam ja sa nukijem stalno, popeo sam mu se na glavu hoce da promjeni broj telefona radi mene :D eh ovako, jasno mi je sta hoces da kazes, i pogledat cu da uradim nesto po pitanju "olaksavanja", samo glavni cilj mi je da auto zadrzi svoj pa recimo skoro "stock" izgled, necu da mu stavjlam karbonsku haubu, da mu izvadim sve iz vrata itd. Hocu da po danu bude kao sto je i sad, najobicniji golf od nekih 190ks, a navece da se transformise u znamo vec sta :) pa sad jos uvjek gledam opcije razne...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top