Golf IV tdi chip + nos

Golf IV tdi chip + nos

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mala ispravka nurijin golf nema 340 ks to su bajke a to moze potvrdit i Krvolok, ima nekih 260-270 ks max....ali ne bitno je kolko ks ima bitno je kako ide a ide extra dobro... s nitrom..... bez nitra je nekih 200 ks. Ali sve je to odokativno posto auto nikad nije iso na valjke.
 
Član
HuKa je napisao(la):
mala ispravka nurijin golf nema 340 ks to su bajke a to moze potvrdit i Krvolok, ima nekih 260-270 ks max....ali ne bitno je kolko ks ima bitno je kako ide a ide extra dobro... s nitrom..... bez nitra je nekih 200 ks. Ali sve je to odokativno posto auto nikad nije iso na valjke.

auto ima 190ks +nitro sto dodje nakraju 300, ja nisam rekao nigdje da ima 340 ? :)

i huka, kad cemo na drag, posto sa nukijem nisi nikat stao na stazu :)

a sto se tice auta, kao sto rekoh, do kraja sezone, bice 300ks bez nitra.
 
Član
Taj golf (vag grupa inace) se moze izvagat i bez valjaka, rezultat je 98-99% tacan u usporedbi sa valjcima.
Cudi me da ovi nasi domaci tuneri to nerade...
 
Član
ice golf u ZG na valjke, kad se zavrse radovi, samo radi jedne stvari, da se certifikat skenira i stavi na forum, da nebi vise bilo prica i pricica i svega ostalog.
 
Član
core2sa je napisao(la):
HuKa je napisao(la):
mala ispravka nurijin golf nema 340 ks to su bajke a to moze potvrdit i Krvolok, ima nekih 260-270 ks max....ali ne bitno je kolko ks ima bitno je kako ide a ide extra dobro... s nitrom..... bez nitra je nekih 200 ks. Ali sve je to odokativno posto auto nikad nije iso na valjke.

auto ima 190ks +nitro sto dodje nakraju 300, ja nisam rekao nigdje da ima 340 ? :)

i huka, kad cemo na drag, posto sa nukijem nisi nikat stao na stazu :)

a sto se tice auta, kao sto rekoh, do kraja sezone, bice 300ks bez nitra.

hehehehee prozivanja
 
core2sa je napisao(la):
HuKa je napisao(la):
mala ispravka nurijin golf nema 340 ks to su bajke a to moze potvrdit i Krvolok, ima nekih 260-270 ks max....ali ne bitno je kolko ks ima bitno je kako ide a ide extra dobro... s nitrom..... bez nitra je nekih 200 ks. Ali sve je to odokativno posto auto nikad nije iso na valjke.

auto ima 190ks +nitro sto dodje nakraju 300, ja nisam rekao nigdje da ima 340 ? :)

i huka, kad cemo na drag, posto sa nukijem nisi nikat stao na stazu :)

a sto se tice auta, kao sto rekoh, do kraja sezone, bice 300ks bez nitra.
haj nek sam i to naucio da nitro daje 110 ks a da s cipovanjem dobivam 60 70, od nekih pocetnih koliko 130? sto mi je uistinu zanimljivo...
 
Član
sve zavisi, nitro udar moze da bude i puno jaci. Ima tu puno faktora, naprimjer ako procitas sto sam napisao vidjet ces da cu nitro skroz izbacit, i da pocetnih 130 ASZ motor je znaci 96kW, sad kad se nitro iznaci i urade neke druge stvari bit ce 300ks bez nitra, i nece bit vise mjesta za nitro jer dizne (ne za nitro nego dizne koje dovlace gorivo) iako su stavljene najvece sto mogu i sto postoje ne mogu da izdrze 300ks + nitro, spalio bi se motor.
 
Član
Jarane moj dragi kad god hoces ?A za tvoju informaciju nuriji nitro daje max nekih 60-70 ks a i cipovanjem je mogo dobit nekih 40-50 ks sto je i to upitnoal et al ne zelim da pametujem u vezi tog to moze sve krvolok potvrdit. A sto se tice nuriju sam ja sibno bez nitra et i do danas dan smo cekali taj okrsaj s nitrom ali et bi kako bi pa nurija prodade golfa. A iskreno kasnije nas nije ni zanimalo ko je brzi ostalo je samo nagadjanja sta bi bilo kad bi bilo. a meni ce bit extra drago da vidim i tu cifru s 300 ks bez nitra.
jer kad uzmes da moja mazda 2,3 turbo cipovanjem u najjacoj tunerskoj kuci u evropi kazu da moze ic max 40 ks to jest s 260 ks na 300 ks i to je nesto realno sve preko su bajke
sve ovo moze potvrdit dr. za cipovanje krvolok :) et naprica se ja svasta....
 
Član
I jos samo nesto da dodam trebas svatit jednu bitnu razliku teorija i praksa su dva razlčicita svijeta.... i ja sam u teoriji imo namjeru napucat Vr6 na kamaru ks i da ide 12 sec.... pa kad se krenulo u realizaciju vidilo se da to nije to i da je vr-u najbolje vrijeme koje bi mogo ostvarit sa svim tim napucavanjem 13 i nesto...sto je daleko od 12... Al et svatices ti to kad krenes s tim jos imas auto kojem samo "jos malo" fali ...a vidices sta to znaci jos malo....Jer zna se desit kad mu sve to uradis sto planiras auto za klasu bude sporije. I nije sve u parama....zapamti i to... imam ih i ja pa nis nebi od 12 sec.... et to je od mene..
LP
 
Član
core2sa je napisao(la):
HuKa je napisao(la):
mala ispravka nurijin golf nema 340 ks to su bajke a to moze potvrdit i Krvolok, ima nekih 260-270 ks max....ali ne bitno je kolko ks ima bitno je kako ide a ide extra dobro... s nitrom..... bez nitra je nekih 200 ks. Ali sve je to odokativno posto auto nikad nije iso na valjke.

auto ima 190ks +nitro sto dodje nakraju 300, ja nisam rekao nigdje da ima 340 ? :)

i huka, kad cemo na drag, posto sa nukijem nisi nikat stao na stazu :)

a sto se tice auta, kao sto rekoh, do kraja sezone, bice 300ks bez nitra.

cakam te druze ja u Sarajevu, svakako su oba auta promijenila vlasnike. :icon_biggrin:
 
Član
i ja cisto sumnjam da ce moci imati 300ks jer je u mene golf 2.5TDI(motor passat),ja obisao cijelu sloveniju raspitivao se za nitro chiptuning i otale stvari koje idu uz tuning motora,i bas me je zanimalo koliko bih ja imao nakraju ks,tako da smo poslali e-mail jednoj tuning-kuci u njemackoj sa svim dijelovima sto smo mislili napravili i to koliko bih trebalo otprilike da ima on ks, oni su odgovorili max 340-360(i to nemogu da garantuju),hebiga druze ipak je to dizel...
 
Član
dobro negdje pise ja mislim uz freakov nick..."ljudi se razbacuju konjima ko da su kruske i jabuke"...
@core2sa
sretno sa daljim radovima....uzeo si dobar stroj...valjda uradis to uskoro sto si planirao pa stavi i koji klip kad budes probao jurilicu
 
Član
dobro... :) vidjecemo sve sta ce i kako ce bit :)
a taj 2.5tdi motor je nista drugo nego smece sto je i sam VW izjavio. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top