Golf IV by Kenan28

Golf IV by Kenan28

Član
ovo il se dijete igralo,u sta cisto sumnjam
ili je neki momcic popio par piva, pa htio da ispadne frajer pred rajom
fkt je to glupo, ali brate iritira momacki, znam po sebi,pa ubio bi ga da uhvatim,ili saznam ko je je:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
ej moj drug iste samo probleme imao udarao sam ja dok nisam stekao punoljestvo sad ih vise ne smijem udarat pokusavam to objasnit stoki lijepim rijecima a i naplatio sam prvi put kad sam vidio licno ko je parao naravno djeca koja imaju dupli tretman odgoja kod svoih dvolicnih roditelja pa ni sama djeca ne znaju kako da se ponasaju pa mi se cine da ce biti mostrumi,kasnije je bilo jos paranja ali nazalost nagadjat ne mogu

samo polahko vrijeme otkriva sve i a vratit ce mu se siguran sam, znam kako se osjecas ;)
:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
ovo su za mene idioti, pa kakav moras biti da nekom saras, paras po autu, bez ikakva razloga, vec samo onako... :icon_eek: :icon_mad: :icon_mad:
 
Član
Pu mamu mu, znam taj osjecaj i meni je neko zastrugo jednu parnicu, bolje sto nisam sazno ko je, a neko iz komsiluka 100% ljucka ljubomora nema granice, fuj ne znam sta bi rekao!:icon_mad:
 
Član
pravo balkanski e kada ja nemam nece ni on !!!! pufff dusmaluk nema kraja !!! da tuces ne isplati ti se beze da se peglas sa murijom radi debila..... pa sta im radit mamu im :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Narode znaci uzas kako sam popizdio, ovi sto sto su imali ovakvog iskustva znaju kakav je osjecaj, vi koji niste zaista vam zelim da nikad ovo ne dozivite.
Jbt prvo mi auto koje sam uzeo, lickam ga svaki dan, zenu ne pazim ko golfa i onda ujutro ovo vidim, znam da se ne isplati peglati sa murijom pogotovo sto sam u poslu gdje bi mi krivicna prijava automatski znacila lifer sa posla, ali i za to bi prihvatio odgovornost samo da nahvatam ovog idiota.
Da sam se ja kome zamjerio pa hajde, odnedavno sam kupio stan u novogradnji i u zgradi nikoga ne poznajem, koga god sretnem fino se pozdravim, kad parkiram uvijek pazim na druge da ih ne zagradim... znaci apsolutno nema ni jednog jedinog razloga zasto bi neko namjerno meni parao, osim sto je taj neko poremecen...
Sad mi je frka kako da ga nahvatam jer kad ovo prefarbam ocekujem da opet moze isto uraditi, neko mi rece da imaju neke spy kamere koje se montiraju u auto i neprimjetne su, jel zna neko nesto vise o tome, gdje se snima sadrzaj...
Druga mi je solucija da na prozor stavim neki neofirni videonadzor,pa kad vidim najmanju packu da fino sjednem i premotavam snimak...
 
Član
zao mi je..seljaci :icon_mad::icon_mad: kakav je nas ovo narod nemogu gledati kad je nes fino ccccc..samo daj da upropaste ,unakaze :icon_mad::icon_mad:
 
Član
Da ovdje pitam one koji se razumiju.
Na zadnjem blatobranu mi je valjda kamencic sa tocka opalio i naceo lak, koroziralo nije ali hocu to da odmah uradim da ne ode dalje... Sad sam cuo da moram citav blatobran (znaci i onaj gornji dio lakirati) da se to ne bi primjetilo, laik sam, ali ako tako gledamo onda ce citav blatobran odudarati od ostatka auta?
 
Član
najeftinija opcija, da ti uradis... odes uzmes svoj kod boje i da ti naprave malo u onoj flasici, stapic za uho, te popunis tu cvarku.... ili malo skuplja, moze da se sanira samo taj dio, ono ismirglat, popunit ak treba, izravnat, te prespricat... na kraju se ispolira sve, neke razlike obicno ne bude...

naravno najskuplja farbanje komplet branika... te onda poliranje auta da se ostatku auta vrati i izvuce sjaj, kako ne bi bilo neke razlike u boji...
 
Član
Ok, hvala drug. Imam jos 2-3 slicne packe, vidjet cu koliko ce me doci da to drugi urade, ako bude bas zara onda cu ici na ovu jeftiniju varijantu.
 
Ja kad bih imao bolje auto, ili kad bih uzeo novo... Odmah bih uradio ovo : http://cacfolija.ba/automobili/5-zastita-za-boju-i-lak-vozila

Pa nek para do sutra... zavidan narod, pa i da si Yuga imo isto bi uradili :icon_mad:
 
Član
ma mi cemo uvijek biti jedno veliko selo, i teski kompleksasi...
i meni se slicno desilo nedavno dvije parnice skoro do lima ..to se i ne primjeti toliko ali meni oci bode..
isto i jucer mi se desilo kad je neki debil ulazio u auto udari u blatobran i ostane malo udubljenje ...i sta da se radi jbga....dodje mi da ga cijelog isaram sam i da se spasim nerviranja zbog toga..

ali ovo kod tebe je stvarno neka zivotinja uradila, jbte zar ljudi nemaju pametnija posla u pm...mislim da se moze polirati;)
 
CCCC seljakluk



opet si dobro prosao , mom kolegi imao na retrovizoru tespih okacen , odemo u prijedor i ljudi na haubi ocrtaju 4 S


et ti nemoze jarane nikad biti ono ko sto je nekad bilo
 
Top