Golf IV by Kenan28

Golf IV by Kenan28

Član
Evo da i ja parkiram svoju 4-ku ;)
Inace auto koje vec dugo zelim, i eto naletim na ovu koja je bas po mom ukusu, decko prije mene je fino cuvao, garazirana bila, dobio sam i ljetne Michelin gume sa aluminijskim felgama RC Design, vala i jedva cekam proljece pa da zasijaju :)
Godiste je 1999 sa 172 km na satu, servisna je tu jos iz Njemacke ( auto je uvezeno 2005 godine )
Od opreme ima xenone ( ne znam koje :( , usput kako da saznam :) moram li vaditi sijalicu ili se moze ovako odokativno skontati ) , manualnu klimu, i ono standardno sto dodje servo,abs, airbagovi...
Planova za tuning i nemam, sad da sam nesto pri parama da se igram napucavanja i nisam, radije cu pare trositi na kvalitetno odrzavanje, garazu...
Ono sto planiram jeste nabaviti naslonjac za ruku, rucke od vrata ( pogotovo suvozacevih ) su se malo izgrebale pa cu nastojati to na proljece sanirati, ima malo ogrebotina na plastici kod cd playera ( ovaj na slikama sam zamijenio jer je bio siv pa mi nekako odudarao,uzeo sam malo bolji sonyev crni ) pa cu vidjeti i to kako da saniram, moram presvlake nabaciti, i to bi bilo to.
Bude li kakvih okupljanja i druzenja tu sam ;)
Poz
2vwfhn9.jpg

2rz51k9.jpg

5mgu84.jpg

99nqqe.jpg

2i0qcgk.jpg

vdjxk.jpg

2czy4v9.jpg
 
Član
RE: Golf IV my Kenan28

Lijepa cvrka ,a i vidim ocuvana je pravooo :icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf IV my Kenan28

Jeste, taj je od 90 KS.
Felge su na terasi, jos ga ni ja nisam vidio kako izgleda sa felgama jer sam ga nedavno kupio i bio je na ovim obicnim, ali slikat cu ih pa postavim slike ;)
 
Član
RE: Golf IV my Kenan28

elektricar je napisao(la):
e nek si izvadio ovaj sivi :lol:, nek je sa srecom ;)
Hvala drug ;)
Ma onaj odudaro, ali je ona plava boja displeja isla uz instrumental, dok mi je sad kombinacija crno/bijela sa crvenim tipkama, ali bar ne odudara ono sivo.
Sad imam ovaj
sony-cdx-gt-300-slika-3952058.jpg
 
RE: Golf IV my Kenan28

Kenan28 je napisao(la):
elektricar je napisao(la):
e nek si izvadio ovaj sivi :lol:, nek je sa srecom ;)
Hvala drug ;)
Ma onaj odudaro, ali je ona plava boja displeja isla uz instrumental, dok mi je sad kombinacija crno/bijela sa crvenim tipkama, ali bar ne odudara ono sivo.
Sad imam ovaj
sony-cdx-gt-300-slika-3952058.jpg

ma dobar je i taj ima ga moj drug i sluzi ga dobro, al za boje sve se da promijeniti ,......... :icon_smile:
 
Član
RE: Golf IV my Kenan28

Znaci moze i to, vidio sam tvoje radove tako da cu te kontaktirati da se dogovorimo oko toga ;)
 
Član
RE: Golf IV my Kenan28

fina četvorka pravo......i malo nebična s aovom manuelnom klimom al možda je bolje...sve najbolje u nastavku.pozzzz
 
Član
RE: Golf IV my Kenan28

Hm ne bih ti znao reci, jos mi niko to nije rekao a podosta ga je moje raje a i od oca gledalo koji imaju golfa ili su ga imali, e sad haj mu ga znaj.
 
Član
RE: Golf IV my Kenan28

fina cetvorka,fina boja. Neka je sa srecom,sto se tice xenona,ovako od oka mislim da je u pitanju 6000k,jer je 8k nekako vise plavo,ali reci ce to strucnjaci za xenone,ima ih ovdje dosta.
 
Početnik
RE: Golf IV my Kenan28

lijepo i ocuvano auto,neka je sa srecom a one plastike sto si kontao kupovat koliko sam ja skontao,to ti netreba uzmi samo plastic primer,crni mat sprej,i smirgla 400 i 800,lagano poskidaj onaj kao gumeni sloj pa obrusi i predji primerom pa mat crnim i bice extra...provjereno jer sam radio isto tako drugu na g4...
 
Član
RE: Golf IV my Kenan28

pioneer_09 je napisao(la):
lijep golf... je li me oci varaju ili je airbag na volanu iskakao???

Fin golf ;), ne mora značiti ovaj obruč se izliže od ruku a i od drugačijeg je materijala pa je moguće da neravnomjerno blijedi od sunca...
 
Top