Golf IV by Kenan28

Golf IV by Kenan28

Član
RE: Golf IV my Kenan28

Sarajlic je napisao(la):
lijepo i ocuvano auto,neka je sa srecom a one plastike sto si kontao kupovat koliko sam ja skontao,to ti netreba uzmi samo plastic primer,crni mat sprej,i smirgla 400 i 800,lagano poskidaj onaj kao gumeni sloj pa obrusi i predji primerom pa mat crnim i bice extra...provjereno jer sam radio isto tako drugu na g4...

lakse je u toplu vodu,ne mora se smirglat,nece se ostetit plastika,i opet extra izgleda,ne znam koji su ***** stavljali onaj gumirani dio
 
Član
RE: Golf IV my Kenan28

Hvala Armine, i ja mislim da je 6000 k, vidio sam negdje da kod 8000 k baca malo na ljubicasto, a kod mene je skroz bijelo. E sad me interesuje, ako je 6000k i kad jedna pregori, jel trazim da kupim bilo koju 6000 k ili mora neka odredjena?
@Sarajlic hvala drug na zelji i na tim korisnim informacijama, kad malo ugrije uzet cu to sve pa lagano ismirglati i pospricati :) Valjda necu usr*ti :)
 
Početnik
RE: Golf IV my Kenan28

Kenan28 je napisao(la):
Hvala Armine, i ja mislim da je 6000 k, vidio sam negdje da kod 8000 k baca malo na ljubicasto, a kod mene je skroz bijelo. E sad me interesuje, ako je 6000k i kad jedna pregori, jel trazim da kupim bilo koju 6000 k ili mora neka odredjena?
@Sarajlic hvala drug na zelji i na tim korisnim informacijama, kad malo ugrije uzet cu to sve pa lagano ismirglati i pospricati :) Valjda necu usr*ti :)

ma nemas ti tu sta u*rat samo ili smirglom ili onako kako je arma reko a sijalica bilo koja samo da je 6000k pase..
 
Član
RE: Golf IV my Kenan28

kupis 6000k i to je to,samo najbolje ti je mijenjat sijalice u paru,zna se desit da bude razlika u svjetlosti,mada sve zavisi od kvalitete sijalice. Ako su ti neke kvalitetnije ne bi trebala pregarat,nema razloga;)
 
Član
Sinoc me Golfinger bas prijatno iznenadio, znao sam da manje troši ( prije vozio golf 2 1.6 b ) ali da je razlika ovolika i to zimi :icon_eek:
Nekad pred novu ga nasuo krcatog na OMV pumpi, bukvalno ga do cepa nasuo, hajde reko preci cu 200 km pa cu ga nasuti da vidim koliko fali. I sinoc krenem u grad kad vidim prešao 200, skrenem kod suda na Energopetrol i tu se opet zaljubim u svog Golfa :)
Stalo 11 litara, ni kap vise nije mogla, cak ga je pumpadzija zalio po blatobranu i gumi.
Znaci po ovoj zimi 5.5 litara na 100 km i to sve gradske voznje.
Ko ne vjeruje razumijem ga, ne bi ni ja da nisam sve ocima gledao :)
 
Početnik
Kenan28 je napisao(la):
Sinoc me Golfinger bas prijatno iznenadio, znao sam da manje troši ( prije vozio golf 2 1.6 b ) ali da je razlika ovolika i to zimi :icon_eek:
Nekad pred novu ga nasuo krcatog na OMV pumpi, bukvalno ga do cepa nasuo, hajde reko preci cu 200 km pa cu ga nasuti da vidim koliko fali. I sinoc krenem u grad kad vidim prešao 200, skrenem kod suda na Energopetrol i tu se opet zaljubim u svog Golfa :)
Stalo 11 litara, ni kap vise nije mogla, cak ga je pumpadzija zalio po blatobranu i gumi.
Znaci po ovoj zimi 5.5 litara na 100 km i to sve gradske voznje.
Ko ne vjeruje razumijem ga, ne bi ni ja da nisam sve ocima gledao :)

mene neiznenadjuje jer ja sam jednom vidio na bordu 4.5 l/100 km prosjeka i to ne trenutne vec zabiljezene jos je u mene auto dosta teze,pa neka i laze 1 litru to je opet super potrosnja...trosi ko upaljac i to onaj sa led diodom
 
Član
Mene je iznenadilo jer sam od drugih cuo da hoce potrositi zimi 7-8 litara po gradu, a i pred novu gdje god da sam krenuo guzva me doceka, onda prvo jutarnje paljenje pustim da auto odradi jedno 2-3 minute pa ga tek onda vozim, a minusi su bili strasni, tako da sam ocekivao da ce stati nekih 14-15 litara i opet bi bio zadovoljan, ali ovo je haos dobro, sta ce tek biti ljeti :)
 
Početnik
e ljeti je prica za sebe..tad ce bit bolji uslovi na cesti i vozices malo agresivnije i onda ce te iznenadit koliko moze potrosit..u mene je znao hvatat prosjek i 9-10 litara---ali normalna voznja je extra ekonomican
 
Član
Nece me zbog boljih uslova sigurno povuci da vozim brze, ja sam jedan od onih koji vozi po ps-u, pojas je tu, pratim ogranicenja i po gradu rijetko kad prelazim 60, max mi je brzina 70, oduvijek sam takav a evo vozacku imam preko 10 godina ;)
 
Početnik
Kenan28 je napisao(la):
Nece me zbog boljih uslova sigurno povuci da vozim brze, ja sam jedan od onih koji vozi po ps-u, pojas je tu, pratim ogranicenja i po gradu rijetko kad prelazim 60, max mi je brzina 70, oduvijek sam takav a evo vozacku imam preko 10 godina ;)
svaka cast za to..sve pohvale po pitanju stila voznje a i da jos jednom kazem pohvale za golfa..hehe nije na odmet...
 
Kenan28 je napisao(la):
Nece me zbog boljih uslova sigurno povuci da vozim brze, ja sam jedan od onih koji vozi po ps-u, pojas je tu, pratim ogranicenja i po gradu rijetko kad prelazim 60, max mi je brzina 70, oduvijek sam takav a evo vozacku imam preko 10 godina ;)

pa ja, cudim se ja sto ti tako malo trosi :lol::icon_exclaim:
vozaci gti-a to sipaju ali puta 2
 
Top