Golf IV by Kenan28

Golf IV by Kenan28

Član
a dobro sad... ali opet 5.5l gradske voznje po Sarajevu,... pa dizel na ovom minusu ne moze ni da se zagrije ako se ne vozi 20minuta... a u onoj guzvi, spici, kreni/stani, pa ebote patak nije perputum mobil... :icon_rolleyes: :lol:

ali dobro, nek se navozas golfa i da fino sluzi ;)
 
Član
E ne znam kralju sta hoces da kazes, da mozda lazem ili da laze onaj brojcanik na benzinskoj pa je umjesto nekih 15 litara prikazao 11, ili da mozda iz nekog nepoznatog razloga nije stalo vise od 11 a bilo je prostora?
Kako kod ja imam racune jer sam placao oba puta karticom, glupo mi da se sad nesto ovdje pravdam ali eto nije frka ih ni uslikati pa pokazati, a trenutno je na satu predjenih 230 ( znaci 30 km sam presao od tog zadnjeg sipanja ) i kad predjem jos 70 idem na benzinsku, bujrum sa mnom ;) nemam sta kriti a ni potrebe lagati ;)
 
Član
Samo da javnem da je na novom sipanju stalo 6,5 litara na 100 km.
Kako je prvi put na 200 km stalo 11 ne znam, isto sam vozio, cak sta vise sad je manje guzvi bilo.
Kako god zaljubljen sam u golfa :) Zena mi se vec buni koliko mu paznje poklanjam :)
 
Član
ne moze se sad potrosnja pratit, hladno je vrijeme,logicno da vise trosi,ne mozes se ravnat prema bordu jer laze,a i gorivo je u kurcu,tako da ne vjerujem da ce ikad biti isto stanje. Samo nek ide,nek se tebi isplati,a nek trosi kolko hoce;);)
radil se sta,imal slika novih
 
Član
Nemam bord vec sam ga sipao do cepa i tako mjerio potrosnju, samo mi ovaj lik na pumpi preporucuje da slijedeci put testiram tako sto cu nasuti do prvog izbacivanja pistolja, a ne da dosipam jer prema njegovim rijecima u ono crijevo nekad stane vise a nekad manje... ko ce mu ga znati... a i ebo to sad, testirat cu opet na ljeto :)
Slika novih i nemam, rekao sam slikati felge ali su mi kod roditelja na balkonu, pa cu slikati kad odem.
Radova sad za sad nema, jedino sto ga malo lickam unutra :) jucer sam cistio prljavstinu koja se zavuce u plastiku kod pepeljare ( joj pepeljaru nisam znao izvadit :( ) , bilo je malo prljavstine izmedju gume mjenjaca i plastike od one konzole gdje je rucna, pa sam i to malo cistio.
Na proljece aBd cu morat kod nekog autolakirera, na gepeku ima jedno udubljenje, nije lim izrezan i skoro pa se ne vidi, vidi se jedino kad covjek gleda sa strane pa se primjeti udubljenje, to cu morati malo izravnati pa cu ga onda polirati, a ono ostalo stoji, tj sredjivanje rucki na vratima, plastika oko cd playera, morat cu i naslonjac za ruku uzeti ali to dok se malo finansijski oporavim, ne moze odmah sve :)
Eh da morat cu mu i presvlake uraditi, cuo sam za nekog lika u pazaricu, ali i to polako... :)
 
Član
a dobro, treba nekoliko puta, barem tri racunat pa mjerit potrosnju... ali samo kazem, ispod 6 l zimi, gradske po sa i spici, zvuci "cudno", pa nevjerovatno maltene... aj po busovaci i sl, ali tamo jedino da ne znam ti kako da kreces na raskrsnici, lagano a iza trube :D

a za presvlake, autotex u pazaricu, rade dobro, nisu ni preskupe... eto kod mene jos dok je otac vozao fabiu, uradjene odmah 2000-te godine pravac iz salona auto u najlonima i tamo da se stave presvlake... dan danas nisu se ofucale ili negdje da "bjeze" i sl.. samo malo se izlizale kod vozaceve guze, sto je i logicno :D
http://www.autotexpazaric.com/
 
Odličan golfonja, za golfa mu ta boja pravo pristaje steta sto ti neces nesto raditi makar to bilo sitni tuning, ali eto ...
U svakom slučaju odlično auto, puno sreće:cool:
 
Član
Tek sad vidjeh, hvala drug, ali ove su mi stopke nekako po mjeri, odgovara mi da su zatamnjene jer mi idu uz boju auta.

Nego sto se tice updatea, neko mi je jutros ili nocas isparao haubu, znaci proklinjem ga citav dan i neka ga 1% stigne od onoga sto sam mu ja danas pozelio velika ce ga muka snaci.
Ne mogu da vjerujem gdje zivimo, pa kakav je ovo idiotizam, ***** ti i drzavu i grad sa ovakvim narodom.
Mogu razumjeti narkomana koji ukrade cd player i proda ga pa stekne neku korist, ali kakvu korist imaju idioti sto ovako paraju auta. :icon_mad:
Sanirat cu ja ovo a neki dusman ce predpostavljam opet isto uraditi, samo molim Boga dragog da ga vidim dok grebe, samo neka taj trenutak dozivim...


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Početnik
ajjj u pm,pa kako su tako debilni ti ljudi sto rade to,,,jbt pa njihv nacin razmisljanja je na nivou dvogodisnjeg dijeta,,takve treba nac i onda u sobu 2x2 i udaraj dok nekrene crijeva povracat,,,ccc:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Top